Новини

Колекції ювелірного магазину TANGO

Ювелірний дім TANGO

Прикраси сьогодні заполонили світ та усю його прекрасну половину. Ювелірні вироби сьогодні виготовляють тисячі заводів та фабрик, їх можна купити будь-де та за будь-якою ціною. Більшість з них мають однотипну форму, структуру та склад та виготовляються уже як мас-маркет. Проте справжні поціновувачі мистецтва та краси  ніколи не придбають у такому магазині ювелірний вибір, адже виключно ювелірні дома виготовляють ексклюзивні та цінні прикраси.

Одним з ювелірних домів, що вартий уваги справжніх поціновувачів прекрасного є ювелірний дім TANGO, який можна знайти за посиланням https://tangogold.com.ua/ua/.

Магазин ювелірних виробів TANGO – суміш дизайнерських рішень, актуальних елементів та професіональних ювелірів. Усі роботи, що виконані ювелірні вироби TANGO виключно авторські та унікальні. Команда професіоналів працює над створенням колекцій, які кожного сезону вражають покупців. Кожна колекція створюється відповідно певної концепції. На основі дизайнерських думок розробляються основі кроки напрямки та основні штрихи лінії прикрас. В колекціях ювелірного дому TANGO можна придбати такі прикраси, як:

  • Сережки;
  • Кольца;
  • Підвіски;
  • Браслети;
  • Ланцюжки;
  • Прикраси релігійного характеру;
  • Інші аксесуари.

Магазин TANGO налічує близько 15 актуальних колекцій, що представлені на сайті. Це можуть як мінімалістичні прикраси з розділів «Чорне і біле», «Сонячна мозаїка», «Елегантність» чи «Дзеркала», так і більш яскраві та розкішні композиції у вигляді колекцій «Гранд деко», «Ягідний фреш», «Порхаюча над квіткою» чи «Мереживо листопада».

Прикраси  ювелірного дому TANGO виготовляються з золота, срібла та дорогоцінних каменів. Усі вироби сертифіковані та мають пробу. Клапани та кріплення виготовляються спеціальним авторським методом, для максимальної стійкості до пошкоджень. Ювеліри TANGO впевнені  на всі 100 в своїй роботі тому надають офіційну гарантію на кожну прикрасу.

Оплата та доставка

При замовленні прикрас від ювелірного дому TANGO, Ви отримаєте прикрасу в фірмовій, оригінальній упаковці. Ви можете з легкістю замовити будь-який ювелірний вибір, що представлений на сайті та отримати його у своєму місці, зручною для Вас службою доставки. Якщо у Вас виникають будь-які питання при виборі прикрас, Ви обов’язково можете звернутися до консультанта магазину. Консультант знає все про вироби дому TANGO та зможе допомогти обрати як подарунок, так і прикрасу для себе.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України