Життя

Кожен чоловік чинить так, як дозволяє його жінка

Кожний чоловік поступає так, як дозволяє жінка. Якщо він бреше, зраджує, зраджує — значить, почув її внутрішню готовність до його брехні, зради та зрад. Він упевнений, що все проковтнеться і зап’ється водою, як пігулка фолієвої кислоти

Чоловік завжди відповідає на жіночі думки, що допускаються: він робить рівно те, про що вона думає або чого боїться, але продовжує прокручувати думку, як ручку м’ясорубки.

Він виконує все, про що він просить, так само як і Всесвіт виконує все до грама, не зробляючи скидку на частинку «ні». Якщо вона думає про його можливі захоплення на стороні, він захоплюється. Якщо вона сповнена безумовної любові — він відповідає любовю. Якщо вона зависає ідеями у його зраді — він зраджує. Упевнена в його професійному зростанні — він зростає, у його невпевненості і страхах — він опускає руки і боїться.

Жінка формує чоловічі поступки у відповідь на кожний свій зов.

Не зуміла відкинути погане — він усе почув, переваривши і вчинивши, як йому покарали. Подумала про нього, як про сильну успішну особистість, і він відповідатиме силою Геракла і успіхом Білла Гейтса. Але якщо вона уявила, що чоловік фліртує з іншою — значить, попросила і навіть наказала йому фліртувати. Ми запускаємо своє бажання, а він виконує, ніби дерев’яна маріонетка, перебуваючи з нами в одному енергетичному полі. Всесвіт відгукується на прохання і синхронна з будь-яким станом. Вона ніби підказує: «Хочете вірності – вірте у вірність. Кохання — просто любіть. Хочете музики — співайте! Тиші — говоріть тихо. Хочете сладкого – варіть джемі. Осені – перефарбовуйте листя. Небо-дивіться вгору. Сиру – кип’ятіть молоко. Повітря – відчиняйте вікна. Сонця – зніміть окуляри. Хочете щирості – тримайте відкритим серце».

Наш світ — у нашій голові. Наше життя – результат наших думок і бажань

А ми, чомусь побоюючись снігу, продовжуємо вперто шукати норкову шубу. Мріємо вирушити до лісу, але чекаємо його на жвавому перехресті. Дратуємося від пилу, але топчемо в черевиках по старому паркету. Боїмося пробок на дорозі, але вчасно не розбираємо старі завали в квартирі. Хочемо зберегти життя квітам і уперто їх зрізаємо, забуваючи, що наша життя тільки в наших руках, і тільки ми являємося автором його сценарію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.