Життя

Якщо ти незадоволений своєю життям, прочитай цю казку

Повчально!

Маленька сіренька курочка сиділа на галявині поруч зі своїм курником і дуже сумувала:

< — Я бідна, нещасна. Півні мене не розуміють, кури мене обижають. У курнику темно, глухо, пусто, сумно.

Загалом, сиділа вона і страждала. І в цей момент повз пролітала величезна біла птиця. Вона почула слова курочки, приземлилася поруч і сказала: — Не хвилюйся, курочко. Хочеш, я тобі допоможу полетіти до прекрасної країни, де ти будеш щасливою?

– Ні, – сказала сіра курка. – Це неможливо – курки не можуть літати. – Ну, що? — відповів біла птиця. — Я тобі навчу. — Ні, — сказала сіра курка. — У мене надто маленькі крили для цього. — Не хвилюйся, — промовив біла птиця. – Хочеш, я посаджу тобі собі на спину, і ми полетимо разом? — Ні, — зітхнула сіра курка. — Я прилячу туди, і мені не буде де жити. — Не хвилюйся, — обнадіявши її білу птицю. Я допоможу тобі зробити так, щоби у тебе було житло. – Ні, – сказала сіра курка. — Що я робитиму сама? Мені буде сумно.

— Не хвилюйся, — усміхнулася біла птиця. — Я допоможу тобі знайти півня. – Ні, – сказала сіра курка. — А вдруг цей півник виявиться злим і шкідливим? — Не хвилюйся, — зітхнувши білу птицю. — Я навчу тобі жити так, щоб у твоєму житті зустрічалися тільки чудові півні. – Ні, – сказала сіра курка. — Таких півнів не буває на світі. — закричала біла птиця, розпустила величезні крила й полетіла…

А маленька сіренька курочка тільки переконалася, як не справедливий світ у якому вона жива і як погано до неї ставляться оточуючі.

Мораль: якщо ти незадоволений своєю життям – змінюйся, а не ним. А якщо ти нічого не робиш і не змінюєш, значить, тобі і так все влаштовує.

⁉️ Дочитали? А тепер дайте відповідь у коментарях, ЯК ЧАСТО ВИ В РОЛІ ПТАХУ 🦅…а, може, курки🐔?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України