Авторські статтіТехно

Koenigsegg показав у Женеві серійну версію Regera

Машинобудівна компанія Koenigsegg показала в рамках автосалону в Женеві серійний гіперкар Regera. Така інформація з’явилася на офіційному сайті виробника.

Офіційне представництво концерну Koenigsegg показало в рамках женевського автомобільного салону серійний варіант автомобіля Regera. Зовнішній вигляд новинки практично не відрізняється від концептуальної моделі, представленої в минулому році, проте розробники проводили додаткові доопрацювання з омологації і тестування автомобіля на прохідність по різних ділянках траси. Під капотом у потужного суперкара помістили силовий агрегат з продуктивністю 1,5 тисячі кінських сил при корисному об’ ємі у п’ять літрів, що працює від бензинового палива.

В парі з основним двигуном працюють три додаткових електродвигуна, щодо коробки перемикання передач нічого не повідомляється, проте є відомості, що вона має менш звичний вигляд, ніж виробники показали раніше. Система КПП використовує гідравлічну муфту, що допомагає перетворювати обертовий момент на високих і середніх швидкостях. Від 0 до 100 кілометрів на годину новинка здатна розігнатися за 2,8 секунди, максимальна швидкість становить 400 км/год, якої можна досягти всього за 20 секунд руху.

Koenigsegg Regera отримав сумісність з мультимедійною системою Apple Carplay, сидіння оснащені електроприводом і підігрівом, старт продажів і вартість гіперкара залишається невідомою.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України