Авторські статті

Коаліція знаходиться на межі розвалу через бюджет

  ІНФОРМАТОРУ стало відомо одразу з декількох джерел (Радикальної партії, партії “Батьківщина” та “Самопомічі”), що значна кількість депутатів говорить про вихід із коаліції через недотримання попередніх домовленостей. Ще більше учасників коаліції дратує скандальний проект бюджету, який хочуть продавити попри невдоволення населення та самих учасників коаліції. Цей бюджет націлений на збагачення наближених до Порошенка олігархів і пограбування більшості населення.

Як нам стало відомо, навіть серед членів “Блоку Петра Порошенка” та “Народного фронту” чути незгоду і відкриту критику керівника партії та держави. А за словами одного з народних депутатів “Самопомочі”, який побажав залишитись інкогніто, серед депутатів парламенту вже сформувались бунтарські думки: “Більшість народних обранців розуміють, що ті, хто прийшли до влади – ведуть країну у прірву через свою ненажерливість. Ще кілька місяців подібної політики, і в країні почнеться вибух. Депутати, які приєднались до коаліції, якщо і не вийдуть із неї одразу, то не будуть голосувати за грабіжницький проект бюджету це точно”.

За інформацією з іншого джерела у Верховній Раді, навіть депутати з блоку Порошенка – Сергій Лещенко, Мустафа Найєм та Світлана Заліщук, – відмовляться голосувати за бюджет. Подейкують, що вони не поодинокі у своїх намірах та позиціях. Тому, Гройсману доведеться підстраховуватись разом із “Народним фронтом” домовленостями із депутатами-“тушками”, зокрема олігархічними бізнес-групами, акими як “Воля народу” Ігора Єрємєєва та “Економічний розвиток” Віталія Хомутинника. Однак, навряд чи навіть подібна мобілізація ручних олігархів зможе стримати згуртованість нардепів проти самовбивчої політики президента та влади підсумовує ІНФОРМАТОР. Чи знайде чинна коаліція компроміс, який не нашкодить народу?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.