Авторські статті

Депутатська група Єремєєва “Воля народу” знаходиться на межі розпаду

Стало відомо, що бізнес-олігархічна група нардепів Єремєєва “Воля народу” знаходиться на межі розпаду. Депутатська група “Воля народу” (більшість учасників якої голосували минулого року за “диктаторські закони” Януковича) знаходиться на межі розпаду. Про це повідомляють достовірні джерела у Верховній Раді.

Зараз позиції групи Єремєєва істотно ослабли через те, що між фракціями, які склали коаліцію, встановилися партнерські відносини, і Гройсману на них стає все складніше впливати. Коаліційні депутати голосують відносно стабільно та дисципліновано за адекватні закони. В той же час, депутати-тушки з”Волі народу” досі не отримали гарантованих преференцій і бонусів, які своїм бізнес-партнерам обіцяв Єремєєв – Степану Івахіву та Сергію Мартиняку (група “Конті”). За інсайдерською інформацією, їх ще більш обурює те, що навіть маючи шалені гешефти за пограбування “Укрзалізниці” з єремєєвцями не розраховуються. В групі вже назрів бунт, і наразі четверо народних депутатів написали заяви про вихід з депутатської групи. Інші знаходяться у роздумах та ваганнях.

Тобто, група Єремєєва навіть як технічне утворення перестало існувати, і має бути розпущена. Згідно законодавства та регламенту Верховної Ради для створення депутатської групи у її складі слід мати таку ж мінімальну кількість, як і у найменшій фракції парламенту, яка пройшла за результатами виборів. Такою фрацією є “Батьківщина”, кількість депутатів якої становить 19 чоловік. До групи Єремєєва входить 20. То ж, група повинна бути розпущена як недійсна.

Однак, фаворит Порошенка – Гройсман, не поспішає оголошувати про розпад “Волі народу” і вихід із неї депутатів. Він дає час Єремєєву на пошук нових тушок для збереження групи. Адже головною метою її створення була дисциплінована підтримка рішень Петра Порошенка. А він, як відомо, готується до створення нової більшості у парламенті, яка вповні дозволить йому узурпувати владу підсумовує ІНФОРМАТОР.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.