Економіка

КМУ ліквідовує державний концерн «Укрторф»

Кабінет Міністрів ліквідовує державний концерн «Укрторф» у зв’язку із недоцільністю подальшого функціонування. Серед головних причин – зниження основних фінансово-господарських показників підприємств, які входять до його складу.

Відповідне рішення уряд ухвалив під час засідання у середу, 17 листопада

У Рішенні зазначається, що головною метою діяльності концерну є забезпечення сприятливих умов для зміцнення матеріально-технічної бази підприємств-учасників, підвищення їх ефективності виробництва та конкурентоспроможності продукції на ринку, а також виконання державних програм і замовлень.

Однак «Укрторф» не виконав поставленні завдання, зокрема не вживав достатніх заходів для досягнення основної мети, визначеної його статусом, що призвело до зниження основних фінансово-господарських показників підприємств-учасників концерну, а також неефективних результатів його діяльності.

Уряд прийняв рішення ліквідували ДК «Укрторф» у зв’язку із недоцільністю подальшого функціонування, а також створити відповідну комісію, яка в шестимісячний термін повинна подати до Кабміну на затвердження ліквідаційний баланс концерну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України