Авторські статті

Кличко вимагає від Турчинова негайно скликати засідання РНБО, щоби захистити військових і всіх українських патріотів у Криму

“УДАР” вимагає від голови Верховної Ради Олександра Турчинова негайно оголосити про скликання засідання РНБО, щоби ухвалити рішення, необхідні для збереження держави, армії та всіх українців у Криму, життя яких у небезпеці. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко під час погоджувальної ради керівників фракцій і парламентських комітетів Верховної Ради.

“Я переконаний, що сьогодні обговорювати законопроекти, які ми винесемо у сесійну залу, можна тільки після ухвалення невідкладних рішень щодо життєво важливих для країн питань. Тому я наполягаю: щоб ви, Олександр Валентинович, усвідомлюючи свою відповідальність як головнокомандуючий, зараз скликали засідання РНБО, – наголосив Віталій Кличко. – І в ньому, – щоб усі рішення були відповідальними, державницькими і зрозумілими суспільству,- повинні взяти участь голови усіх фракцій і груп, що увійшли в коаліцію. А також військові фахівці та фахівці сфери безпеки. Запросіть і Кучму, Кравчука, Горбуліна”, – відзначив лідер “УДАРу”.

“Чого ми чекаємо? Поки знищать чи візьмуть в полон усіх наших військових у Криму, поки заберуть весь флот і зброю, які повернуть проти України?” – підкреслив Кличко.

Він також наголосив на необхідності невідкладно створити гуманітарний коридор для безперешкодного виведення всіх українських патріотів, які змушені тимчасово покинути півострів.

“Досі не представлений план щодо їх розміщення і забезпечення їх життя на материковій частині України. Люди власними силами шукають житло. Ті, хто приїздить кажуть, що за банківськими картками, якщо ти прописаний в Криму, грошей в Києві теж зняти не можна. Бо вони заблоковані. Громадяни не знають як і де вони житимуть.Тому ми вимагаємо від уряду негайно, протягом однієї доби, представити план дій щодо облаштування життя і побуту тих, хто покине півострів. А також механізми взаємодії з державою громадян України, які залишаться в Криму”, – підкреслив політик.

Кличко зазначив, що Верховна Рада сьогодні повинна зосередитися саме на вирішенні цих питань.“Тому, Олександре Валентиновичу, ви несете відповідальність чи приступимо ми до розв’язання цих життєво важливих для країни питань. Оголошуйте зараз про скликання РНБО, йдемо на нього. А потім, за результатами, вже зберемося на погоджувальну раду”, – зауважив лідер “УДАРу”.

Коментуючи журналістам зауваження Турчинова, що РНБО засідала вночі, Кличко зазначив, що чітких рішень цього засідання не оприлюднено. “Все відбувається кулуарно, ніхто не знає, що насправді там вирішили. І якщо вони не можуть ухвалити державницьких і кваліфікованих рішень, до цього треба залучити професіоналів з досвідом. Інакше, всі розмови, які ми чуємо, – це державна зрада і шлях до знищення української армії”, – наголосив Віталій Кличко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.