Фракція «Батьківщина» розгляне питання Криму та реформування економіки в першочерговому порядку

Фракція “Батьківщина” пропонує розглянути в першочерговому порядку на поточному пленарному тижні питання щодо ситуації в Криму, наведення елементарного порядку в країні та реформування економіки.

Про це повідомив в.о голови фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв під час засідання погоджувальної Ради лідерів фракцій і комітетів ВР у понеділок.

Соболєв повідомив, що сьогодні, о 14.00, відбудеться засідання профільного Комітету щодо законопроекту про тимчасово окуповані території: “цей законопроект викликає все більше запитань, які потребують врегулювання, зокрема щодо врегулювання статусу військовослужбовців, захисту економічного суверенітету, тощо”.

Також, за словами Соболєва, фракція пропонуватиме ухвалити законопроект № 4501 про відновлення прав корінних народів.

Другий блок питань, що потребують негайного розгляду, пов’язані з реформуванням та боротьбою з корупцією, зокрема,  урядовий законопроект про державні закупівлі та альтернативний законопроект № 2207, підтриманий громадськими організаціями.

Соболєв повідомив, що реальну боротьбу з корупцію  дозволить почати законопроект № 2436-а про скорочення дозвільних документів та законопроект №  2258-а про ліквідацію обов’язковості печаток.

Серед іншого “Батьківщина” підтримує ухвалення законопроекту №4226 про амністію, який охоплює всі категорії громадян та законопроект № 4525 про засуджених та відповідність їхнього перебування за гратами до європейських стандартів.

Соболєв також повідомив, що по питанню секвестру бюджету, яке завтра розглядатиметься на засіданні уряду, сьогодні відбудеться нарада голів фракцій та відповідних комітетів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh