Новини з Австрії

Кліфф-дайвер загинув після стрибка з 40-метрової висоти на озері Вольфганг

Кліфф-дайвер загинув на озері Вольфганг в муніципалітеті Санкт-Гільген (Флахгау) близько полудня в неділю

25-річний юнак зістрибнув з великої висоти з лівої частини Falkensteinwand в озеро і потонув. Під час великої пошукової операції його тіло знайшли водолази на глибині 60 метрів.

Трагедія сталася на крайній лівій частині дуже широкою і в центральній частині висотою близько 200 метрів Falkensteinwand. Невідомий молодий чоловік знаходився там, за даними екстрених служб, без страховки. Потім Кліфф-дайвер стрибнув з висоти близько 40 метрів, сильно вдарився спиною об воду і відразу ж потонув, сказав Маркус Гевольф з організації рятування на воді. Двоє товаришів, які були приблизно одного віку, відразу ж після трагедії викликали служби екстреної допомоги по мобільному телефону.

Більше 60 фахівців зі служби порятунку на воді, пожежної бригади і альпійської поліції були на Вольфганзеє на семи човнах шукали зниклу людину кілька годин. У пошуках брали участь 20 водолазів і катер з гідролокатором. Тіло було доставлено на берег в неділю вдень і передано похоронним службам.

«Такі стрибки з висоти 40 метрів без спеціальної підготовки дуже небезпечні. Для нас це була сумна операція – на жаль, з таким трагічним результатом », – сказав рятувальник Маркус Гевольф. «При такій висоті падіння і неправильних кутах удар об поверхню води подібний до удару об тверду поверхню», – попереджає експерт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України