Життя

Класифікація дуреп, яка розставляє все по своїх місцях!

Знала б я це раніше!

Классификация дур, которая расставляет всё по своим местам!

Дурепа феєрична

На неї прикольно дивитися, попередньо сховавши всі колючі  предмети. Гостра на язик, спостережлива, в міру добра, в голові — місиво з обривків шкільних знань рівня 6-го класу, серіалів, розповідей подруг про  особисте життя, що не склалося і власних химерних уявлень про життя і чоловіків.

Дурепа злісна

Бита життям з власної дурості, вважає себе розумною, білою і пухнастою, а оточуючих — ідіотами, належними їй все на світі. Живе з думкою, що вона заслуговує більшого і всіляко демонструє це оточуючим.

Дурепа побутова

Виявляє з дитинства втовкмачені матір’ю поведінкові кліше, як-то: готування, прибирання, прання, прасування, перукарня, магазин. Вирізає з жіночих журналів рецепти страв, дієт, масок для обличчя і колін. Коло читання обмежується жіночими романами і гороскопами. Точно знає скільки помідори на ринку і що логістика — розділ філології.

Дурепа піднесена

Повна протилежність попередньої. Не пристосована до побуту, зате усією душею тягнеться до прекрасного. З легкістю міркує про колористику в картинах Малевича, естетику екзистенціалізму або відмінності стилістики Муракамі і Миссимі. Мріє про прекрасного принца на білому коні, а в книжці «Анжеліка і король» тримає засушену квітку, подаровану в далекому дитинстві 13-тирічним сусідським хлопчиком. Гумору не розуміє. Живиться підгорілої яєчнею зі шкаралупою.

Дурепа набита

Оптимістка, на всякі життєві теми міркує дуже розсудливо, але при цьому примудряється влипати в абсолютно безглузді ситуації. Навіть якщо навколишні в один голос радять одне (а порадитися вона любить) — з безглуздих ситуацій виходить, узгоджуючи зі своєю парадоксальною логікою. Потім бідкається, телефонуючи всім, що раніше радили. Через деякий час впадає в філософію («могло б бути й гірше» ) і влипає в таку дурну ситуацію.

Клінічна Дурепа

Цей вид вивчається в спеціальних медичних закладах. На вільному вигулі практично не зустрічається.

І якщо покопатися, то можна знайте в собі кожну…

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.