Класифікація дуреп, яка розставляє все по своїх місцях!

Знала б я це раніше!

Дурепа феєрична

На неї прикольно дивитися, попередньо сховавши всі колючі  предмети. Гостра на язик, спостережлива, в міру добра, в голові — місиво з обривків шкільних знань рівня 6-го класу, серіалів, розповідей подруг про  особисте життя, що не склалося і власних химерних уявлень про життя і чоловіків.

Дурепа злісна

Бита життям з власної дурості, вважає себе розумною, білою і пухнастою, а оточуючих — ідіотами, належними їй все на світі. Живе з думкою, що вона заслуговує більшого і всіляко демонструє це оточуючим.

Дурепа побутова

Виявляє з дитинства втовкмачені матір’ю поведінкові кліше, як-то: готування, прибирання, прання, прасування, перукарня, магазин. Вирізає з жіночих журналів рецепти страв, дієт, масок для обличчя і колін. Коло читання обмежується жіночими романами і гороскопами. Точно знає скільки помідори на ринку і що логістика — розділ філології.

Дурепа піднесена

Повна протилежність попередньої. Не пристосована до побуту, зате усією душею тягнеться до прекрасного. З легкістю міркує про колористику в картинах Малевича, естетику екзистенціалізму або відмінності стилістики Муракамі і Миссимі. Мріє про прекрасного принца на білому коні, а в книжці «Анжеліка і король» тримає засушену квітку, подаровану в далекому дитинстві 13-тирічним сусідським хлопчиком. Гумору не розуміє. Живиться підгорілої яєчнею зі шкаралупою.

Дурепа набита

Оптимістка, на всякі життєві теми міркує дуже розсудливо, але при цьому примудряється влипати в абсолютно безглузді ситуації. Навіть якщо навколишні в один голос радять одне (а порадитися вона любить) — з безглуздих ситуацій виходить, узгоджуючи зі своєю парадоксальною логікою. Потім бідкається, телефонуючи всім, що раніше радили. Через деякий час впадає в філософію («могло б бути й гірше» ) і влипає в таку дурну ситуацію.

Клінічна Дурепа

Цей вид вивчається в спеціальних медичних закладах. На вільному вигулі практично не зустрічається.

І якщо покопатися, то можна знайте в собі кожну…

Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh