Авторські статтіТехно

Китайські вчені розробили мембрану для швидкого очищення води

Китайські вчені знайшли новий метод очищення морської води, тепер проблем з водою не буде. За словами професора університету їм вдалося створити інноваційну мембрану, яку можна використовувати навіть у домашніх умовах.

Під керівництвом китайського професора група вчених університету Чжан Ліна розробила нове пристосування, яке дозволяє відокремлювати сіль від води. Цей винахід розроблено на основі мембранної структури, даний матеріал володіє і іншими водоочисними властивостями.

Їм вдалося створити інноваційну мембрану, яка повністю складається з газоподібних бульбашок і різного розміру трубочок. Завдяки цьому вода проходить очищення набагато швидше традиційних аналогів, які були розроблені раніше. Цей винахід може бути використано системою очищення води навіть в домашніх умовах, а так само в промисловій очищення стічних вод. Головним досягнення, де можна використовувати винахід, це відділення солі від морської води, що робить розробка унікальною. На даний момент розробка готова для комерційного використання.

За офіційними даними Державного статистичного управління КНР, інвестиції Китаю в науково-дослідні роботи в 2017 році досягли понад 280$ млн. дол., що на 11,6% переважило показник з 2016 року. А на сьогоднішній день в Китаї розробкою високих технологій займається понад 5 мільйонів людей, держава на ці цілі виділяє великі кошти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.