Авторські статтіТехно

Китай збирається серйозно взятися за лікування генетичних захворювань

У Китаї почав працювати новий центр, який призначений для лікування дітей з генетичними відхиленнями. Працювати він буде за підтримки Національної комісії з охорони здоров’я і планування сім’ї.

  В місті Шанхаї, при Фуданьскій дитячій лікарні був відкритий новий центр, метою якого є виявлення генетичних захворювань у дітей на ранніх стадіях. На даний момент він тільки відкрився, тому поки що, ніякими особливими результатами похвалитися не може. Але на майбутнє просто колосальні плани, планується оглянути 100 тисяч немовлят протягом п’яти наступних років.

Спадкові захворювання це велика проблема для різних людей у всьому світі, лікувати їх досить складно, для максимальної ефективності необхідно дізнатися про проблему якомога раніше. Саме цим і хочуть зайнятися китайські медики на чолі з Хуан Гоіном.

У Китаї протягом року народжується 900 000 дітей з різними захворюваннями, якщо вірити офіційній статистиці. В першу чергу для них будуть будуватися подібні центри. А за гроші, само собою зрозуміло, медичну допомогу зможуть придбати для своїх дітей і батьки з інших країн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України