КИМ ДЛЯ ТЕБЕ Є БОГ?

У кожного своє розуміння Бога.

Хтось каже – це байка, це як наркотик кимось спритно вигаданий, щоби спідручніше обдурювати наївних.

Для когось – це самолюбний тиран, що намагається обмежити свободу і в часі найвищої насолоди, стає на перешкоді з безглуздими моралізаторськими нагадуваннями.

Для інших – це як бухгалтер, який не промине списати усі земні справи, а головно переступи і помилки, щоби Судного дня, як невблаганний лихвар, відкрити список усіх боргів, та ще й з чималими відсотками.

Ще хтось бачить Його, як грізного найманця з яким можна домовитись, щоби той вигубив усіх ворогів і відімстив за усі кривди.

А ще – це нудний старець, що не в змозі зрозуміти веселої молодечої вдачі, начальник, який накладає непосильні повинності, наглядач, що насилає біду за мимовільні переступи, несумлінний суддя, який багатому помножує його несправедливі статки, а чесному віддячує хіба лиш новими випробуваннями і терпіннями, забудькуватий сотворитель, що кинув напризволяще свої творіння, не караючи зла і не винагороджуючи добра.

Скільки людей – стільки розумінь.

В Бога ж одним-однісіньке розуміння людини, одне на всіх: віруючих і невіруючих, добрих і злих, дитинно щирих і скептиків та циніків. Людина у Божому промислі – це та найвища цінність з усього безмежно-сотвореного всесвіту за яку варто було статись творінням і віддати власне життя, прийнявши найганебнішу смерть на хресті.

А КИМ ДЛЯ ТЕБЕ Є БОГ?

Зенон Боровець

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh