Економіка

Кілійський суднобудівно-судноремонтний завод відремонтував чотири баржі

Фото: Українське дунайське пароплавство

Вже чотири баржі пройшли ремонт повним фарбуванням корпусу Кілійському суднобудівно-судноремонтному заводі (КСБСРЗ).

Про це передає Промисловий Портал, з посиланням на повідомлення пресслужби Українського Дунайського пароплавства, куди входить завод.

“З початку року Кілійський СБСРЗ перейшов на капітальні ремонти барж з повним фарбуванням корпусу. Це суттєво збільшує термін їх експлуатації та гарантує проходження перевірки контрольних служб портнагляду.”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином вже відремонтовано та пофарбовано баржі SLG-009, SLG-007, С-406, С-408. Баржі С-445, SlG-008 ще в процесі. Кожна з барж проходила повний цикл ремонту, який в середньому займає 45 діб.

На підприємстві кажуть, що завдяки комплексному підходу:

    збільшується термін роботи баржі без підйому на сліп,скорочуються простої,зменшується ризик авральних ремонтів,зменшується обсяг робіт та матеріалів при подальшому капітальному ремонті.

Повне фарбування корпусу дає більш тривалий та якісний захист від корозії металу. Якщо зазвичай у середньому під час ремонту баржі заміна металу складає близько 15-20 тонн, то у перспективі цей показник має зменшитись до 3-4 тонн.

“Фарбування судна – кропіткий процес, що вимагає професійного обладнання, досвідченого персоналу та якісних матеріалів.Підготовка до фарбування починається із зачистки корпусу, згладжування поверхонь, видалення забруднень піскоструминним апаратом під тиском з використанням корунду. Першими обробляються підводні ділянки корпусу. Процес фарбування здійснюється строго за технологією, барвники підбираються спеціальні, з урахуванням сумісності”, – описують процес на заводі.

Корпус фарбують у два шари фарбопультом, з дотриманням термінів просушування, щоб фарба добре лягла і міцно трималась.

Кілійський суднобудівно-судноремонтний завод відремонтував чотири баржі

Фото: Українське дунайське пароплавство

Усі роботи з очищення та фарбування виконує спеціально сформована бригада з 14 фахівців. Бригада оснащена всім необхідним обладнанням, минулого року додатково закуплено два піскоструминні та два фарбувальні апарати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України