Війна РФ проти України

Київський бронетанковий завод передав ЗСУ партію БТР-80

ДП «Київський бронетанковий завод» відремонтував для Збройних сил 9 бронетранспортерів БТР-80. Контракт мав бути завершений восени минулого року, але через затримки у фінансуванні він завершений тільки зараз

Передає прес-служба Укроборонпрому.

Плановий регламентований ремонт БТРів відбувся в рамках державного оборонного замовлення. Крім того бронетехніка отримала сучасний зв’язок, системи навігації та нові 29-дюймові покришки вітчизняного виробництва.

Київський бронетанковий завод передав ЗСУ партію БТР-80 - Країна Сьогодні | Новини України онлайн

Як зазначив, заступник гендиректора Укроборонпрому з виробництва Ігор Фоменко, контракт мав бути завершений восени минулого року, але через затримки у фінансуванні він завершений тільки зараз.

– Через затримки у фінансуванні державних гарантій та додатковий обсяг робіт, який було виявлено вже після поглибленого дефектування, виконання робіт було затримано. Після зміни керівництва КБТЗ та призначення на посаду в.о. директора Володимира Синявського наприкінці минулого року відновилися ритмічні роботи в рамках контракту, – зазначив він.

Київський бронетанковий завод передав ЗСУ партію БТР-80 - Країна Сьогодні | Новини України онлайн

Також в Концерні зазначають, що за підсумками перших трьох місяців Київський бронетанковий завод встановив рекорд серед підприємств бронетанкового дивізіону за обсягом виготовленої продукції, який склав 406 млн грн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України