В Австрії 91-річна пенсіонерка сама віддала фальшивому поліцейському 40 000 євро

91-річна жінка з Флахгау була обманута фальшивим співробітником кримінальної поліції на 40 000 євро. Чоловік сказав по телефону, що хоче вберегти її цінності від запланованого злому. Пенсіонерка зняла гроші з ощадних книжок і поклала їх під сміттєвим баком, як запропонував самозванець.

Чоловік, який, за даними слідства, ромовляв на північно-німецькому діалекті, подзвонив пенсіонерці в середині квітня і заявив, що є співробітником кримінальної поліції. Він стверджував, що у якихось трьох спійманих грабіжників був знайдений аркуш паперу із зазначенням імені, адреси та фінансових накопичень. З цієї причини у нього є побоювання, що інші їхні співучасники можуть зробити, мабуть, вже запланований злом квартири пенсіонерки. Він запропонував доставити її цінності в Державне управління кримінальної поліції для безпеки.

Жінка зняла гроші з ощадних книжок і, мабуть, не здивувалася, що їй потрібно було покласти їх під сміттєвий контейнер. Після того, як 40 000 євро були зі схованки забрані, злочинець знову подзвонив їй і заявив, що це підроблені гроші і повинні бути конфісковані, а влада компенсує збитки. Після цього 91-річна жінка розказала про це у справжню поліцію. Її повідомлення стало аналогічним кільком подібним спробам шахрайства за останні два тижню, але в інших випадках у злочинців нічого не вигоріло.

Виконавча влада підкреслила, що поліція ніколи не питає про фінансові засоби по телефону. Якщо вам телефонують з такими пропозиціями, то ви повинні відмовитися від розмови, не брати участь у будь-яких обговореннях та негайно повідомити про інцидент в поліцію.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:https://salzburg.orf.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh