Новини з Австрії

В Австрії 91-річна пенсіонерка сама віддала фальшивому поліцейському 40 000 євро

91-річна жінка з Флахгау була обманута фальшивим співробітником кримінальної поліції на 40 000 євро. Чоловік сказав по телефону, що хоче вберегти її цінності від запланованого злому. Пенсіонерка зняла гроші з ощадних книжок і поклала їх під сміттєвим баком, як запропонував самозванець.

Чоловік, який, за даними слідства, ромовляв на північно-німецькому діалекті, подзвонив пенсіонерці в середині квітня і заявив, що є співробітником кримінальної поліції. Він стверджував, що у якихось трьох спійманих грабіжників був знайдений аркуш паперу із зазначенням імені, адреси та фінансових накопичень. З цієї причини у нього є побоювання, що інші їхні співучасники можуть зробити, мабуть, вже запланований злом квартири пенсіонерки. Він запропонував доставити її цінності в Державне управління кримінальної поліції для безпеки.

Жінка зняла гроші з ощадних книжок і, мабуть, не здивувалася, що їй потрібно було покласти їх під сміттєвий контейнер. Після того, як 40 000 євро були зі схованки забрані, злочинець знову подзвонив їй і заявив, що це підроблені гроші і повинні бути конфісковані, а влада компенсує збитки. Після цього 91-річна жінка розказала про це у справжню поліцію. Її повідомлення стало аналогічним кільком подібним спробам шахрайства за останні два тижню, але в інших випадках у злочинців нічого не вигоріло.

Виконавча влада підкреслила, що поліція ніколи не питає про фінансові засоби по телефону. Якщо вам телефонують з такими пропозиціями, то ви повинні відмовитися від розмови, не брати участь у будь-яких обговореннях та негайно повідомити про інцидент в поліцію.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:https://salzburg.orf.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України