Кіберполіція підписала меморандум про співпрацю з Українською міжбанківською Асоціацією членів платіжних систем «ЄМА»

Підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство відбулося сьогодні, 10 червня. У заході взяли участь керівник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Олександр Гринчак та директор Асоціації «ЄМА» Олександр Карпов.

«Співпраця в рамках Меморандуму сприятиме підвищенню ефективності розслідування інцидентів платіжного шахрайства та кіберзлочинів у фінансовій сфері, вчинених з використанням платіжних інструментів та платіжної інфраструктури. Крім цього, забезпечить обмін актуальною інформацією», – зазначив керівник Департаменту кіберполіції Нацполіції Олександр Гринчак.

За словами директора Асоціації «ЄМА» Олександра Карпова, з 2009 року діяв попередній меморандум. Водночас новий документ підготовлений та підписаний з врахуванням усіх змін, які відбулися за минулі роки.

Кіберполіція підписала меморандум про співпрацю з Українською міжбанківською Асоціацією членів платіжних систем «ЄМА»

Зазначимо, що наразі кіберполіцією вже укладено 21 меморандум про співробітництво та партнерство, з них 7 меморандумів – із приватними компаніями та 14 – з ВНЗ.

Така співпраця забезпечить підвищення ефективності протидії кіберзлочинності та сприятиме залученню спеціалістів для роботи в кіберполіції.

Департамент кіберполіції Національної поліції України

Поліція України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh