Подорожі

Хорватія, Албанія, Болгарія – “зелені”, Чорногорія – “червона”: МОЗ оновив список країн “червоної” і “зеленої” зон за рівнем інфікування коронавірусом

Україна оновила список країн “червоної” і “зеленої” зон за рівнем інфікування коронавірусом. Відповідний список у суботу, 19 вересня, оприлюднило Міністерство охорони здоров’я.

До “червоного” списку увійшли країни з показником захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів вище, ніж в Україні (99,8).

Входять в зону ризику Чорногорія (365,2), Молдова (163,8), Боснія і Герцеговина (111,8).

 Румунія (88,2), Хорватія (81,1), Північна Македонія (78,6) Албанія (73,9), Словенія (46,7), Болгарія (32,2), Греція (30,6), Сербія (14,8) перебувають у “зеленій” зоні.

Нагадуємо, що після повернення з відпочинку в країнах “червоної” зони українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку “Дій вдома”. Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту.

Обсервації не підлягають особи, які прибули з країн “червоної” зони, якщо вони мають негативний результат тестування на COVID-19 ПЛР-методом, проведеним не більше ніж за 48 годин до перетину кордону України.

Іноземцям обов’язково мати страховий поліс, що покриває COVID-19.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.