Хорватія, Албанія, Болгарія – “зелені”, Чорногорія – “червона”: МОЗ оновив список країн “червоної” і “зеленої” зон за рівнем інфікування коронавірусом

Україна оновила список країн “червоної” і “зеленої” зон за рівнем інфікування коронавірусом. Відповідний список у суботу, 19 вересня, оприлюднило Міністерство охорони здоров’я.

До “червоного” списку увійшли країни з показником захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів вище, ніж в Україні (99,8).

Входять в зону ризику Чорногорія (365,2), Молдова (163,8), Боснія і Герцеговина (111,8).

 Румунія (88,2), Хорватія (81,1), Північна Македонія (78,6) Албанія (73,9), Словенія (46,7), Болгарія (32,2), Греція (30,6), Сербія (14,8) перебувають у “зеленій” зоні.

Нагадуємо, що після повернення з відпочинку в країнах “червоної” зони українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку “Дій вдома”. Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту.

Обсервації не підлягають особи, які прибули з країн “червоної” зони, якщо вони мають негативний результат тестування на COVID-19 ПЛР-методом, проведеним не більше ніж за 48 годин до перетину кордону України.

Іноземцям обов’язково мати страховий поліс, що покриває COVID-19.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh