ЄС|NATO

Керівник НАТО закликає Південну Корею допомогти Україні озброєнням

Керівник НАТО Єнс Столтенберг у понеділок в Сеулі закликав Південну Корею надати військову підтримку Україні.

Він запропонував владі країни переглянути свою політику відмови від постачання зброї країнам, які беруть участь у військових конфліктах.

Столтенберг прибув до Сеулу в неділю з дводенним візитом. Він також відвідає Японію. Цей візит – частина спроби зміцнити зв’язки з демократичними союзниками в регіоні у зв’язку з російським повномасштабним вторгненням в Україну та тиску з боку Китаю.

У неділю він зустрівся з високопосадовцями Південної Кореї, а в понеділок виступив в інституті перспективних досліджень у Сеулі. у своєму зверненні він публічно закликав країну зробити більше, щоб допомогти Україні, заявивши: «існує потреба в додаткових боєприпасах».

Законодавство Республіки Корея забороняє постачати зброю країнам, які беруть участь у військових конфліктах.

Проте Генсек НАТО вказав на Німеччину та Норвегію, які досі дотримувалися «давньої політики не експортувати зброю в країни, у яких тривають конфлікти», але  переглянули свою позицію після того, як Росія пішла на Україну повномасштабною війною.

За словами Столтенберга, події в Європі та Північній Америці взаємопов’язані з іншими регіонами. Тому альянс хоче допомогти подолати глобальні загрози за рахунок розширення партнерських відносин в Азії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України