Війна рф проти України

“Інфозахист” посилює ЗСУ мобільним рішенням, яке допоможе боротися з ворожими безпілотниками

Фото: “Інфозахист”

ЗСУ матимуть на озброєння новий комплекс, який допоможе у протидії ворожим безпілотникам

Українська компанія “Інфозахист” разом з БФ Сергія Притули та Управлінням радіоелектронної та кіберборотьби Командування сил підтримки ЗСУ реалізували проект з оснащення ЗСУ сучасним засобом радіоелектронної розвідки, повідомляє пресслужба компанії.

"Інфозахист" посилює ЗСУ мобільним рішенням, яке допоможе боротися з ворожими безпілотниками

Проект було реалізовано компанією “Інфозахист” спільно з БФ Сергія Притули та Управлінням радіоелектронної та кіберборотьби Командування сил підтримки ЗСУ

Як відзначається, йдеться про “комплексне рішення, яке значно підвищить поінформованість наших військових у навколишній радіоелектронній обстановці”, передусім у контексті протидії безпілотним літальним апаратам російської армії.

Такий комплекс допоможе зокрема вчасно та швидко виявляти ворожі дрони та їхнє місцеположення і відповідно підготувати потужну відповідь безпілотникам окупантів.

"Інфозахист" посилює ЗСУ мобільним рішенням, яке допоможе боротися з ворожими безпілотниками

Комплекс базується на автомобільному шасі

Рішення являє собою комплект обладнання, яке інтегроване в автомобільне шасі. Деталей щодо ТТХ цього комплексу РЕР не повідомляється, однак відзначається, що переведення в бойове положення триває не більш як 20 хвилин.

Відзначається, що рішення було реалізовано за допомогою закордонних партнерів і має “гарні перспективи розвитку”, тож можна зробити висновок, що згодом ЗСУ можуть отримати більше таких комплексів на озброєння.

"Інфозахист" посилює ЗСУ мобільним рішенням, яке допоможе боротися з ворожими безпілотниками

Станція РТР “Пластун”

Раніше ми розповідали про те, як працює радіорозвідка на практиці і як у ЗСУ використовують станцію “Пластун” на полі бою від НВЦ “Інфозахист”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України