Авторські статтіЗдоров'я

Керін Калабріс – фото жінки, яка в 69 зберегла свою молодість

Керін Калабріс управляє власною мережею ресторанів здорового харчування і сама ж виступає для них найкращою рекламою. У свої шістдесят дев’ять вона доводить, що відмова від шкідливих і зайвих продуктів працює на красу набагато краще, ніж пластична хірургія.

Від Керін Калабріс часто доводиться чути, що її струнка фігура і зовнішній вигляд — наслідок генетичної схильності. Тому вона щоразу терпляче пояснює, що все якраз навпаки.

— Насправді всі жінки у моїй родині з віком набирали зайву вагу і жили дуже мало, — каже вона. — Моя мама померла в сорок дев’ять років, бабуся — в п’ятдесят, прабабуся — в шістдесят. Тільки я перервала цей ланцюг. При цьому не можна сказати, що мені пощастило зі здоров ям: у дитинстві у мене було багато проблем з травленням. Те, як я виглядаю зараз, це мій особистий вибір.

Особистий вибір Керін Калабрис стосується в першу чергу свідомого вибору їжі. ІЗ-за проблем з шлунком в юності вона стала пити багато овочевих соків і так захопилася рослинними продуктами, що стала вегетаріанкою.

Це не означає, втім, що вона харчується виключно овочевими салатами і сумно жує стебло селери. На такій дієті, зізнається вона, довго не протягнула. Корисна їжа повинна бути в першу чергу смачною і різноманітною.

Керін Калабрис почала вигадувати цікаві рецепти вегетаріанських страв, на які було б не так сумно дивитися, і довыдумывалась до того, що відкрила власну мережу ресторанів.

Після п’ятдесяти Керін практикує сироїдіння — тобто вона повністю відмовилася від приготування і термічної обробки продуктів.

На відміну від багатьох адептів цієї системи живлення, вона зовсім не нав’язує цей свій вибір оточуючим. Керін каже, що зовсім не обов’язково повністю відмовлятися від приготовленої їжі.

— Раціон середньостатистичного людини зараз лише на десять відсотків складається з сирих продуктів, — пояснює Керін Калабрис. — Я не закликаю всіх ставати сироїдами, просто постарайтеся їсти якомога більше свіжого.

Якщо збільшити це співвідношення хоча б до тридцяти-сорока відсотків, ви відчуєте себе набагато краще і помітите, що стали краще виглядати.

Зовнішність — пряме відображення того, що відбувається всередині нас.

Звичайно, щоб тримати себе у формі, Керін займається спортом, але всім фізичним вправам вона воліє танці.

— Я називаю це «радісним рухом», — пояснює вона. — Мені подобається танцювати, і я вважаю, дуже важливо отримувати задоволення від руху!

Нам є чого повчитися у цієї прекрасної жінки!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.