Авторські статтіЗдоров'я

Керін Калабріс – фото жінки, яка в 69 зберегла свою молодість

Керін Калабріс управляє власною мережею ресторанів здорового харчування і сама ж виступає для них найкращою рекламою. У свої шістдесят дев’ять вона доводить, що відмова від шкідливих і зайвих продуктів працює на красу набагато краще, ніж пластична хірургія.

Від Керін Калабріс часто доводиться чути, що її струнка фігура і зовнішній вигляд — наслідок генетичної схильності. Тому вона щоразу терпляче пояснює, що все якраз навпаки.

— Насправді всі жінки у моїй родині з віком набирали зайву вагу і жили дуже мало, — каже вона. — Моя мама померла в сорок дев’ять років, бабуся — в п’ятдесят, прабабуся — в шістдесят. Тільки я перервала цей ланцюг. При цьому не можна сказати, що мені пощастило зі здоров ям: у дитинстві у мене було багато проблем з травленням. Те, як я виглядаю зараз, це мій особистий вибір.

Особистий вибір Керін Калабрис стосується в першу чергу свідомого вибору їжі. ІЗ-за проблем з шлунком в юності вона стала пити багато овочевих соків і так захопилася рослинними продуктами, що стала вегетаріанкою.

Це не означає, втім, що вона харчується виключно овочевими салатами і сумно жує стебло селери. На такій дієті, зізнається вона, довго не протягнула. Корисна їжа повинна бути в першу чергу смачною і різноманітною.

Керін Калабрис почала вигадувати цікаві рецепти вегетаріанських страв, на які було б не так сумно дивитися, і довыдумывалась до того, що відкрила власну мережу ресторанів.

Після п’ятдесяти Керін практикує сироїдіння — тобто вона повністю відмовилася від приготування і термічної обробки продуктів.

На відміну від багатьох адептів цієї системи живлення, вона зовсім не нав’язує цей свій вибір оточуючим. Керін каже, що зовсім не обов’язково повністю відмовлятися від приготовленої їжі.

— Раціон середньостатистичного людини зараз лише на десять відсотків складається з сирих продуктів, — пояснює Керін Калабрис. — Я не закликаю всіх ставати сироїдами, просто постарайтеся їсти якомога більше свіжого.

Якщо збільшити це співвідношення хоча б до тридцяти-сорока відсотків, ви відчуєте себе набагато краще і помітите, що стали краще виглядати.

Зовнішність — пряме відображення того, що відбувається всередині нас.

Звичайно, щоб тримати себе у формі, Керін займається спортом, але всім фізичним вправам вона воліє танці.

— Я називаю це «радісним рухом», — пояснює вона. — Мені подобається танцювати, і я вважаю, дуже важливо отримувати задоволення від руху!

Нам є чого повчитися у цієї прекрасної жінки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh