Авторські статтіФотогалерея

Кейт Бекінсейл показала суперпрес у віці 45 років

Актриса, по всій видимості, вирішила скласти конкуренцію молодим моделям.

Про підтягнутому і пружному тілі зараз мріють усі. За кілька років світ ніби перевернувся, і зараз все, не важливо, молоді або не дуже, ходять на персональні тренування в зал, харчуються по годинах і дотримуються режиму харчування, складений дієтологом. Звичайно, багато в чому на це вплинули молоді моделі, які щодня викладають знімки в бікіні в Instagram. Всі хочуть їх наслідувати, навіть знамениті акторки.

Не змогла пройти повз і 45-річна актриса Кейт Бекінсейл. Ще пару місяців тому зірка виглядала цілком зазвичай, а з-під міні спідниці виглядали не зовсім худі стегна. Однак днями селебріті прийшла на вечірку Rolls Royce X Technogym до зоряного фітнес-тренеру Гунару Петерсону.

Кейт Бекинсейл показала суперпресс, и это в 45 лет

Кейт Бекинсейл показала суперпресс, и это в 45 лет

На честь цієї події Кейт вирішила продемонструвати всім свій ідеальний, буквально сталевий прес. Мабуть, актриса стала ходити на тренування Гунара і змогла досягти неймовірних результатів за лічені місяці.

Звичайно, одними тренуваннями такого преса не домогтися. Вже давно Бекінсейл дотримується особливого раціону харчування: вона повністю відмовилася від цукру і борошняних виробів і намагається більше їсти овочів та фруктів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України