Авторські статтіНовини з Австрії

Австрія забезпечує себе м’ясом та молоком, але не може забезпечити рибою

Сільське господарство Австрії виробляє достатню кількість яловичини, телятини, свинини, молока і сиру, щоб задовольнити внутрішні потреби населення країни в цих продуктах. Однак для задоволення потреб жителів Австрії в курячому яйці, м ясі птиці, риби та масла «внутрішніх потужностей» явно недостатньо.

У 2017 році рівень забезпеченості населення Австрії рибою склав всього шість відсотків від потреб, м ясом домашньої птиці — 71 відсоток, яйцем — 87 відсотків, а виробництво масла в Австрії закриває лише 73 відсотки потреб її жителів.

Між тим, в Австрії зазначено «надлишки» виробництва в сільському господарстві. Так, за минулий рік вироблено на 42 відсотки вище внутрішніх потреб яловичини і телятини, на 16 відсотків вище потреб вироблено сиру, вище потреб на 2 відсотки вироблено свинини, а молока і йогурту на 64 відсотка вище, ніж внутрішні потреби Австрії.

Як зазначається, споживання м яса в Австрії за підсумками 2017 року скоротилася на 2,2 відсотка до рівня минулого року. У середньому споживання м яса і м ясних продуктів на душу населення в Австрії в 2017 році поскладало 94,8 кілограма. Молока — 84,8 літра, сиру — 22,3 кг, олії — 5,4 кілограма, також в середньому на одну людину припадає 239 яєць, вживаних у їжу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України