Австрія забезпечує себе м’ясом та молоком, але не може забезпечити рибою

Сільське господарство Австрії виробляє достатню кількість яловичини, телятини, свинини, молока і сиру, щоб задовольнити внутрішні потреби населення країни в цих продуктах. Однак для задоволення потреб жителів Австрії в курячому яйці, м ясі птиці, риби та масла «внутрішніх потужностей» явно недостатньо.

У 2017 році рівень забезпеченості населення Австрії рибою склав всього шість відсотків від потреб, м ясом домашньої птиці — 71 відсоток, яйцем — 87 відсотків, а виробництво масла в Австрії закриває лише 73 відсотки потреб її жителів.

Між тим, в Австрії зазначено «надлишки» виробництва в сільському господарстві. Так, за минулий рік вироблено на 42 відсотки вище внутрішніх потреб яловичини і телятини, на 16 відсотків вище потреб вироблено сиру, вище потреб на 2 відсотки вироблено свинини, а молока і йогурту на 64 відсотка вище, ніж внутрішні потреби Австрії.

Як зазначається, споживання м яса в Австрії за підсумками 2017 року скоротилася на 2,2 відсотка до рівня минулого року. У середньому споживання м яса і м ясних продуктів на душу населення в Австрії в 2017 році поскладало 94,8 кілограма. Молока — 84,8 літра, сиру — 22,3 кг, олії — 5,4 кілограма, також в середньому на одну людину припадає 239 яєць, вживаних у їжу.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh