Казанський: неефективний міністр Януковича тепер знову вважається ефективним, але вже при «нових обличчях»

Популярний український блогер та журналіст Денис Казанський у своєму блозі пише про те, що тепер є надія, що нарешті-то задоволені критики Уляни Супрун. МОЗ тепер очолив «міцний господарник», колишній міністр уряду Азарова – Ілля Ємець. Ніколи «нові обличчя» ще не були такими новими.

Денис Казанський підкреслює, найсмішніше, що навіть з того уряду Іллю Ємця швидко вигнали. У 2011 році Віктор Янукович звільнив його за неефективність і відсутність реформ у медичній сфері. Це приблизно ті ж саме, якби Олег Ляшко виключав з Радикальної партії за нетрадиційну орієнтацію. Але, як бачимо, неефективний міністр тепер знову вважається ефективним. Не вийшло в 2010-му році, спробує в 2020-му зробити все заплановане. Через десять років все вийде, тепер же президент іншої.

Журналіст пише, правда, потрібно визнати, що є і хороші новини. Коли Іллю Ємця знову звільнять, а це точно відбудеться, довго чекати не потрібно, так не треба буде придумувати текст новини. Шаблон вже є, треба буде тільки деякі прізвища та дати поміняти.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh