Авторські статті

Казанський: неефективний міністр Януковича тепер знову вважається ефективним, але вже при «нових обличчях»

Популярний український блогер та журналіст Денис Казанський у своєму блозі пише про те, що тепер є надія, що нарешті-то задоволені критики Уляни Супрун. МОЗ тепер очолив «міцний господарник», колишній міністр уряду Азарова – Ілля Ємець. Ніколи «нові обличчя» ще не були такими новими.

Денис Казанський підкреслює, найсмішніше, що навіть з того уряду Іллю Ємця швидко вигнали. У 2011 році Віктор Янукович звільнив його за неефективність і відсутність реформ у медичній сфері. Це приблизно ті ж саме, якби Олег Ляшко виключав з Радикальної партії за нетрадиційну орієнтацію. Але, як бачимо, неефективний міністр тепер знову вважається ефективним. Не вийшло в 2010-му році, спробує в 2020-му зробити все заплановане. Через десять років все вийде, тепер же президент іншої.

Журналіст пише, правда, потрібно визнати, що є і хороші новини. Коли Іллю Ємця знову звільнять, а це точно відбудеться, довго чекати не потрібно, так не треба буде придумувати текст новини. Шаблон вже є, треба буде тільки деякі прізвища та дати поміняти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України