Дмитро Кулеба – Міністр закордонних справ

288 “за” – тепер я Міністр закордонних справ України

Дякую за довіру президенту Володимир Зеленський і кожному народному депутату, які підтримали мене. Для мене це честь, відповідальність і можливості.

Ви чули головні слова Президента: курс України у зовнішній політиці залишається незмінним. Це, зокрема, означає, що ми продовжуємо рух до ЄС і НАТО.

Буквально п‘ять тез по суті від мене щодо моїх пріоритетів на посаді:

1. Мир, безпека і територіальна цілісність України.

2. Економічна дипломатія з особливим фокусом на торгівлі, залученні інвестицій в Україну та підтримці промисловості. Особливо великі можливості бачу у Південно-Східній Азії, але й інші частини світу не забуватимемо. Там, де є можливості для українського бізнесу, працюватиме і українська дипломатія.

3. Публічна дипломатія, аби світ нами захоплювався і бачив нас не лише як жертву агресії, а й привабливу країну можливостей.

4. Кожен українець є краплею в океані під назвою “Україна”, невід’ємною частиною нашого народу. Дипломати робитимуть все, щоб кожен українець пишався Батьківщиною, відчував її підтримку та захист, у якому куточку світу він би не перебував.

5. Я буду активно заохочувати закордонних українців не розривати зв’язки з Батьківщиною. Аби мотивувати кожного, хто хотів би повернутися додому. Аби надихати кожного, хто готовий бути адвокатом України в країні свого проживання.

У втіленні цих амбітних завдань дуже важливий діалог з парламентом. Я завжди відкритий до спілкування з народними депутатами і впевнений, що ми будемо чути одне одного.

І останнє: найбільшою цінністю МЗС є люди, кожна професійна та енергійна людина заслуговує на гідні та комфортні умови роботи вдома і за кордоном.

Все буде Україна🙂✌️🇺🇦

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh