Політика

Дмитро Кулеба – Міністр закордонних справ

288 “за” – тепер я Міністр закордонних справ України

Дякую за довіру президенту Володимир Зеленський і кожному народному депутату, які підтримали мене. Для мене це честь, відповідальність і можливості.

Ви чули головні слова Президента: курс України у зовнішній політиці залишається незмінним. Це, зокрема, означає, що ми продовжуємо рух до ЄС і НАТО.

Буквально п‘ять тез по суті від мене щодо моїх пріоритетів на посаді:

1. Мир, безпека і територіальна цілісність України.

2. Економічна дипломатія з особливим фокусом на торгівлі, залученні інвестицій в Україну та підтримці промисловості. Особливо великі можливості бачу у Південно-Східній Азії, але й інші частини світу не забуватимемо. Там, де є можливості для українського бізнесу, працюватиме і українська дипломатія.

3. Публічна дипломатія, аби світ нами захоплювався і бачив нас не лише як жертву агресії, а й привабливу країну можливостей.

4. Кожен українець є краплею в океані під назвою “Україна”, невід’ємною частиною нашого народу. Дипломати робитимуть все, щоб кожен українець пишався Батьківщиною, відчував її підтримку та захист, у якому куточку світу він би не перебував.

5. Я буду активно заохочувати закордонних українців не розривати зв’язки з Батьківщиною. Аби мотивувати кожного, хто хотів би повернутися додому. Аби надихати кожного, хто готовий бути адвокатом України в країні свого проживання.

У втіленні цих амбітних завдань дуже важливий діалог з парламентом. Я завжди відкритий до спілкування з народними депутатами і впевнений, що ми будемо чути одне одного.

І останнє: найбільшою цінністю МЗС є люди, кожна професійна та енергійна людина заслуговує на гідні та комфортні умови роботи вдома і за кордоном.

Все буде Україна🙂✌️🇺🇦

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України