Авторські статті

У Росії сьогодні за вбивства в Україні нагороджують, розповідаючи при тому про братні народи – блогер

Більше чотирьох років поспіль окремі українські політики переконують нас, що в Україні йде сама громадянська війна, що, мовляв по той бік Донбасу такі ж українці, які не погодилися з «переворотом» в країні. І всі ці чотири роки гризе одна думка – як так виходить, що «громадянська війна», про яку розповідає проросійські політики, йде в Україні, а учасників її чомусь ховають і нагороджують у Росії? Про це у своєму блозі пише український блогер, журналіст Денис Казанський.

Блогер зазначає, що, приміром, днями глава республіки Північна Осетія нагородив квартирою сім’ю загиблого в Донбасі польового командира ДНР Олега Мамієва. Чомусь у осетин вбивство українців вважається подвигом, хоча ми ніби як Осетії нічого поганого не зробили. Ще раніше десятьох жителів Північної Осетії, які воювали в Україні в 2014 році, уряд республіки офіційно нагородив медалями «Во славу Осетії». Вбивати в чужій країні громадян цієї країни – слава дуже сумнівна. Тим не менш, в Росії сьогодні за це нагороджують. Вбивця українців в Росії – герой.

Денис Казанський підкреслює, найсмішніше, що ці ж самі люди, у яких прийнято нагороджувати осетин за вбивство українців, примудряються гнати про «братні народи» і «братів-слов’ян».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.