Авторські статтіЗдоров'я

Кава стане ліками від діабету

Діабет прийнято вважати хворобою двадцять першого століття. Але зовсім недавно вчені виявили, що за допомогою кофеїну можна знизити вміст цукру в крові. Тепер використовуючи нову здатність клітин нирок люди, які хворіють на діабет, зможуть позбутися від болючих уколів вживаючи каву.

Ще в 2005 році дослідники з Японії встановили, що кава знижує ризик розвитку діабету. Недавні експерименти швейцарських вчених підтвердили цей факт на гризунах. У ході експерименту вчені давали щурам продукти, що містять кофеїн. В результаті дослідження у піддослідних знизився вміст цукру в крові, і нормалізувалися показники холестерину.

Автори проекту виявили нові властивості нирок, клітини яких виробляють важливий компонент для підтримки здоров’я після вживання кави. Швейцарські експерти під керівництвом Мартіна Фюссенеггера розробили клітини нирок, які відповідають на рецептори кофеїну. Ця розробка отримала назву ІЗ-STAR.

Так саме дослідження показало, що навіть кава, що не містить кофеїн має такий же хороший ефект. Якщо результати дослідження у людей виявляться позитивними, то в майбутньому діабет можна буде лікувати за допомогою цього ароматного напою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.