Католицька школа – переможець конкурсу українських приватних шкіл

Члени журі, які голосували за Католицьку школу-гімназію, відзначили відповідність надісланого матеріалу до умов конкурсу, якість, різноманітність тематик та готовність ділитись. Школа пропонує моделі навчання, в яких дитина є суб’єктом, а не об’єктом навчання.

З 7 по 24 вересня цього року серед приватних шкіл України тривав конкурс за право бути найкращою. Цей виклик був ініційований Комісією у справах освіти та виховання УГКЦ. Серед співорганізаторів конкурсу консалтингова компанія «Центр бізнес-технологій ТОТ» (м. Київ), Асоціація приватних закладів освіти, Освітньо-методичний центр неперервної освіти ім. Юліана Дзеровича (м. Львів). Метою конкурсу була підтримка розвитку приватних шкіл і покращення якості освіти та виховання в Україні, адже, як свідчить статистика, приватних шкіл у нас менше одного відсотка.

Навчальні заклади, які брали участь в змаганнях, мусіли виконати цілий ряд поставлених завдань, серед яких описати ефективні методики та технології навчання, які успішно використовуються у школі, їх результати (до якого необхідно було додати матеріали, які найкраще ілюструють методики); Перерахувати втілені соціальні, освітні проекти, якими хотілося б поділитися з іншими школами для якісного розвитку приватної школи в Україні; надати перелік наявних особливих зовнішніх визнань школи (подяки, грамоти, тощо); надати Інтернет-посилання про відгуки батьків, випускників, суспільства про школу, згадування у ЗМІ.

Першою малою перемогою Католицької школи-гімназії став її вихід до фінальної частини естафети. Серед 5 фіналістів також перебували такі школи як «Вересень» (м. Харків), «Ліко-школа» (м. Київ), «Відродження» (м. Львів), «Софія» (м. Черкаси) та Католицька школа-гімназія св. Василія Великого (м. Івано-Франківськ).

Після тривалих дискусій, 5 жовтня в Міжнародний День вчителя, 5 членів журі оголосили переможців: 2 голоси отримала школа з Івано-Франківська – Приватний навчально-виховний комплекс “Католицька загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів – гімназія св. Василія Великого”.

Члени журі, які голосували за цей навчальний заклад, відзначили відповідність надісланого матеріалу до умов конкурсу, якість, різноманітність тематик та готовність ділитись. Школа пропонує моделі навчання, в яких дитина є суб’єктом, а не об’єктом навчання.

Відповідно до зайнятих конкурсних місць, переможці отримали такі призи:

Перше місце – тур до європейських приватних шкіл;

Для першої десятки найкращих – бізнес-тренінг;

Для 10 шкіл, які першими заповнять анкети-опитувальники – книги та словники.

Зазначимо, що подібного роду конкурс на Всеукраїнському рівні цього року відбувся вперше.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh