Авторські статтіДуховне

Католицька Архиєпаріхія Збройних Сил США цього року отримала 14 нових семінаристів

Новий навчальний рік в американських католицьких семінаріях дає нові на дії на подолання великого браку католицьких капеланів у Збройних Силах США. Серед кількох сотень кандидатів, які навчаються в католицьких семінаріях США, дев’ять із них планують після священичих свячень вступити на дійсну військову службу у Збройні Сили США, у якості католицьких капеланів. Окрім цього року ще 5 семінаристів, які знаходяться на різній стадій формації, заявили про свою готовність стати військовим капеланами.

Тобто, Архихиєпархія Військових Сил США, отримала цього року 14 нових кандидатів, які знаходяться на шляху до професійного військового капеланства, повідомляє офіційний сайт Католицької Архиєпархії Військових Сил США.

Збройні Сили США відчувають серйозний брак католицьких капеланів. Збройних Силах США дійсну військову службу несуть 20% католиків, а католицьких капеланів є всього 8%. На сьогоднішній час всього 209 священиків несуть дійсну військову службу. І це на фоні того, що саме Збройні Сили США є одним із джерел священичих покликань. Близько 10% семінаристів прийшли у семінарії із дійсної військової служби, а 20% походять із сімей військовослужбовців.

На даний момент військовими капеланами готується стати 39 кандидатів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України