Карітас Львова презентував у Львівській обласній держадміністрації фотовиставку «Особливі мрії та професії»

У приміщенні Львівської обласної держадміністрації (м. Львів, вул. Винниченка, 18) 20 листопада відбулось відкриття фотовиставки «Особливі мрії та професії» в рамках проекту «Особливі історії особливої молоді». Фотовиставка розміщена в холі на другому поверсі, триватиме до 27 листопада.

На відкритті виступив о. Андрій Сенейко, директор БФ «Карітас – Львів УГКЦ», який розповів про напрямки діяльності БФ «Карітас – Львів УГКЦ», а також подякував Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА за фінансову підтримку. «Не біймося бути відкритими до творення добра і милосердя», – наголосив о. Андрій. Мар’яна Монич, керівник проекту «Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас – Львів УГКЦ», представила друзів – особливу молодь, яка має свої таланти і досягнення. Молодь з особливими потребами поділилась своїми історіями. Автори світлин Дарина та Олександр Балабаї розповіли, як їм вдалось втілити мрії особливої молоді у світлинах.

Захід підсумував проект, що тривав впродовж 2018 року за фінансової підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА у сумі 15 000 гривень. Пересувну фотовиставку молодь з особливими потребами (з інвалідністю) презентувала в Золочеві, Дрогобичі, Стрию, Бориславі. Відвідувачі заходів мали можливість також побачити і придбати вироби, виготовлені руками особливої молоді: намисто, листівки, ткані подушки, вишивані картини тощо.

На фотовиставці представлені світлини подружжя Дарини і Олександра Балабаїв. Автори мали на меті показати бенефіціарів «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас – Львів УГКЦ» в тих ролях, в яких суспільству важко уявити собі молодь з інвалідністю. Фотографи вдало схопили яскраві моменти під час виконання молодими людьми звичайних занять, творчих завдань та добрих справ. Зокрема, на світлинах бачимо бізнес-леді, вчительку, художницю,– модельєра, тренера з фітнесу.

Фотографії цього проекту брали участь у міжнародному фестивалі «Переборюючи межі» у м. Урекі в Грузії та на 20-й ювілейній фотовиставці газети «День» у Києві.

Повідомила п. Любомира Бурка, менеджер з комунікацій БФ «Карітас – Львів УГКЦ»

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh