Кардинал Берк: цілком раціональним є страх перед ісламською вимогою світового панування

Кардинал Реймонд Берк в інтерв’ю французькому журналісту Ґійому д’Алансону заявив, що не має ніяких сумнівів у тому, що іслам хоче правити світом і що західні суспільства повинні повернутись до свого коріння і це буде найкращою відповіддю на це. Французький журналіст взяв інтерв’ю у кардинала Берка з нагоди виходу книги авторства кардинал «Надія для світу: об’єднати все в Христі», інформує «Catholic Herald».

Також кардинал Берк засвідчив, що мусульмани дуже милі люди,  які здатні у мирній манері спілкуватися про релігію.  Але він також наголосив, що дуже мало людей на Заході розуміє ісламське сприйняття влади: коли мусульмани складають більшість у якісь країні, то вони зобов’язані своєю релігією керувати цією країною. Якщо інші громадяни противляться цьому, то мусульмани зобов’язані боротися з ними.

Кардинал Берк також зазначив, що цілком раціональним є страх перед ісламською вимогою, щоб іслам був пануючим у всьому світі. Кардинал Берк також відзначив, що між ісламом і християнством існує кардинальна різниця і що, на його думку, глибоко помиляються ті, хто думає, що іслам це релігія така ж як християнство та юдаїзм. Як вважає кардинал Берк іслам відрізняється від обох саме своїм прагненням управляти державою. Кардинал Берк також зазначив, що толерантність є похідною від християнського милосердя і що правильною відповіддю Європи на ісламські вимоги мало б бути повернення до християнського коріння європейських націй і народів.

Стосовно ісламу кардинал Берк, як повідомляє «Catholic Herald» пише у своїй книзі: «Іслам є релігією, яка згідно з власною ж інтерпретацією, має стати державною. У Корані сказано і автентичні його інтерпретатори це підтверджують, що ісламу судилося правити світом. […] Насправді, в ісламській державі нема місця для інших релігій, не зважаючи на те, що вони можуть бути дозволені, до тих пір поки ісламу не вдалося встановити своє панування над всіма народами і цілим світом».

«Catholic Herald» також зазначає, що минулого року кардинал Реймонд Берк в інтерв’ю французькому видання «» зазначив, що «ми повинні завжди пам’ятати, що іслам – це політика, а не просто релігія».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh