Високі зарплати керівників не покращують показники компаній

Аналітики з дослідницької компанії корпоративного управління MSCI в ході роботи встановили, що високооплачувані керівники часто стикаються з низькими показниками компаній. Такі дані вчений опублікували на сторінках The Wall Street Journal.

Дослідження показало, що найбільш високооплачувані керівники, як правило, «запускають» деякі з і так погано працюючих компаній і навпаки, навіть якщо оплата праці менша, то продуктивність зростає протягом багатьох років.

Аналітики розглянули зарплату близько 800 керівників з 429 великих і середніх компаній США протягом десятиліття (до 2014 року), а також подивилися загальний дохід акціонерів цих фірм за той же період.
MSCI виявила, що якщо б 100 доларів інвестувати у 20% компаній з найбільш високооплачуваними керівниками, то ця сума протягом 10 років зросла до 265. Така ж вартість інвестицій в компанії з найменш оплачуваним керівництвом зросла б до 367 доларів.

Результати дослідження поставили під сумнів один з основних принципів сучасної оплати в компаніях. Ідея, що вартість акцій і розмір премій призводить до кращих результатів діяльності компанії, не виправдала очікувань. Це означає, що висока зарплата керівніцтва не допомагає покращити продуктивність фірми.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh