Авторські статтіТехно

Високі зарплати керівників не покращують показники компаній

Аналітики з дослідницької компанії корпоративного управління MSCI в ході роботи встановили, що високооплачувані керівники часто стикаються з низькими показниками компаній. Такі дані вчений опублікували на сторінках The Wall Street Journal.

Дослідження показало, що найбільш високооплачувані керівники, як правило, «запускають» деякі з і так погано працюючих компаній і навпаки, навіть якщо оплата праці менша, то продуктивність зростає протягом багатьох років.

Аналітики розглянули зарплату близько 800 керівників з 429 великих і середніх компаній США протягом десятиліття (до 2014 року), а також подивилися загальний дохід акціонерів цих фірм за той же період.
MSCI виявила, що якщо б 100 доларів інвестувати у 20% компаній з найбільш високооплачуваними керівниками, то ця сума протягом 10 років зросла до 265. Така ж вартість інвестицій в компанії з найменш оплачуваним керівництвом зросла б до 367 доларів.

Результати дослідження поставили під сумнів один з основних принципів сучасної оплати в компаніях. Ідея, що вартість акцій і розмір премій призводить до кращих результатів діяльності компанії, не виправдала очікувань. Це означає, що висока зарплата керівніцтва не допомагає покращити продуктивність фірми.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.