Авторські статтіДуховне

В монастирі в Італії відкрили дім для сирійських біженців

Цими днями до аеропорту південно-італійського міста Барі прибули дві родини сирійських біженців, що отримали тимчасовий притулок у спеціальній структурі, відкритій спільнотою капуцинського монастиря в Сан-Джованні-Ротондо, в якому звершував свій чернечий подвиг святий Піо з П’єтрельчіни.

Ідея відкрити «Дім Папи Франциска. Отець Піо для мігрантських сімей», саме таку назву отримав цей осередок, зродилася під час Ювілею Милосердя і стала конкретним знаком вдячності капуцинської спільноти Святішому Отцеві за те, що обрав їхнього святого співбрата одним із символів милосердя, звершуваного у Святій Тайні Покаяння. Під час приватної аудієнції у Ватикані 5 лютого 2016 року ченці передали Папі символічні ключі.

Дві сирійські родини, що вже віддавна скиталися у таборах біженців у Йорданії, прибули до Італії в рамках програми «гуманітарних коридорів», здійснюваної Єпископською Конференцією Італії у співпраці з урядом для забезпечення безпечного приїзду до країни людей, що перебувають в особливо важких обставинах. У кожній з цих родин є важкохвора особа, що потребує лікування.

Хоч «Дім Папи Франциска» розрахований на прийняття 4 сімей, їх наразі прибуло лише дві, беручи до уваги той факт, що це великі родини: шести і дев’яти особова. В наданні допомоги й медичного обслуговування співпрацюватимуть дієцезальна «Карітас», місцевий осередок Францисканського Ордену Світських, парафія святого Франциска та лікарня «Дім полегшення страждань».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.