В монастирі в Італії відкрили дім для сирійських біженців

Цими днями до аеропорту південно-італійського міста Барі прибули дві родини сирійських біженців, що отримали тимчасовий притулок у спеціальній структурі, відкритій спільнотою капуцинського монастиря в Сан-Джованні-Ротондо, в якому звершував свій чернечий подвиг святий Піо з П’єтрельчіни.

Ідея відкрити «Дім Папи Франциска. Отець Піо для мігрантських сімей», саме таку назву отримав цей осередок, зродилася під час Ювілею Милосердя і стала конкретним знаком вдячності капуцинської спільноти Святішому Отцеві за те, що обрав їхнього святого співбрата одним із символів милосердя, звершуваного у Святій Тайні Покаяння. Під час приватної аудієнції у Ватикані 5 лютого 2016 року ченці передали Папі символічні ключі.

Дві сирійські родини, що вже віддавна скиталися у таборах біженців у Йорданії, прибули до Італії в рамках програми «гуманітарних коридорів», здійснюваної Єпископською Конференцією Італії у співпраці з урядом для забезпечення безпечного приїзду до країни людей, що перебувають в особливо важких обставинах. У кожній з цих родин є важкохвора особа, що потребує лікування.

Хоч «Дім Папи Франциска» розрахований на прийняття 4 сімей, їх наразі прибуло лише дві, беручи до уваги той факт, що це великі родини: шести і дев’яти особова. В наданні допомоги й медичного обслуговування співпрацюватимуть дієцезальна «Карітас», місцевий осередок Францисканського Ордену Світських, парафія святого Франциска та лікарня «Дім полегшення страждань».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh