Духовне

Капелани повертаються в установи пенітенціарної системи України

В Міністерстві юстиції України відбулася зустріч представників Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України з профільним заступником Міністра юстиції Оленою Висоцькою.

Капелани повертаються в установи пенітенціарної системи України

У передріздвяній зустрічі взяли участь:

– Голова Душпастирської ради при Мін'юсті о. Віктор Яценко, голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи;

– заступник голови Душпастирської ради протоієрей Костянтин Пантелей, керівник Відділу Курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України;

– пастор В`ячеслав Когут, керівник Відділу соціального служіння Церкви християн віри євангельської України;

– пастор Юрій Войналович, координатор тюремного служіння, Об'єднання Харизматичних Християнських Церков України Повного Євангелія.

Присутні обговорювали тему реформування пенітенціарної системи з наголосом на необхідність повернення систематичної душпастирської опіки для ув'язнених і персоналу пенітенціарної системи.

У зв'язку з обмеженнями, викликаними пандемією, душпастирська опіка в органах і установах пенітенціарної системи України була припинена через побоювання ураження COVID-19. Деякі винятки становили нечисленні можливості відеозустрічей із в'язнями, які організовували працівники соціально-виховної і психологічної служби пенітенціарних установ.

Аналізуючи правову необхідність і можливості, які існують у пенітенціарній системі для відновлення пастирського піклування як персоналом установ, так і в'язнями, присутні на зустрічі домовилися про обмін пропозиціями, які мають враховувати особливості душпастирства в умовах пандемії.

Капелани повертаються в установи пенітенціарної системи України, відповідально ставлячись до обмежень пов'язаних з пандемією.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами
https://www.facebook.com/dushpastyrstvo

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України