Духовне

Газету Тернопільсько-Зборівській архиєпархії «Божий сіяч» відтепер можна знайти на просторах інтернету

Редакція газети «Божий сіяч», що вже протягом двадцяти п’яти років виходить друком у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії, з метою кращого ознайомлення читачів із часописом вирішила створити сайт.

Газету Тернопільсько-Зборівській архиєпархії «Божий сіяч» відтепер можна знайти на просторах інтернету

На сайті можна прочитати різні матеріали як для молоді, так і для дорослих: актуальні теми сьогодення, роздуми про важливе, невигадані історії із життя людей, історії парафій Тернопільсько-Зборівської митрополії, знайти духовну спадщину Отців Церкви, пояснення Святого Письма та все, що стосується парафіяльної «кухні».

Газета «Божий сіяч» виходить на дванадцяти сторінках раз на місяць. Її розповсюджують священники архиєпархії, а також можна передплатити безпосередньо в редакції часопису.

Творчий колектив газети запрошує до співпраці усіх охочих: «Будемо раді, коли ви надсилатимете свої дописи про події, які відбуваються на ваших парафіях, розповіді про цікавих людей, духовні та інші тематичні роздуми на різні теми релігійного та суспільного життя, а також поезії, новели, оповідання, невигадані історії, бувальщини тощо».

Сайт газети можна знайти в Інтернеті за посиланням: http://bs.tze.org.ua

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://www.tze.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України