Газету Тернопільсько-Зборівській архиєпархії «Божий сіяч» відтепер можна знайти на просторах інтернету

Редакція газети «Божий сіяч», що вже протягом двадцяти п’яти років виходить друком у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії, з метою кращого ознайомлення читачів із часописом вирішила створити сайт.

На сайті можна прочитати різні матеріали як для молоді, так і для дорослих: актуальні теми сьогодення, роздуми про важливе, невигадані історії із життя людей, історії парафій Тернопільсько-Зборівської митрополії, знайти духовну спадщину Отців Церкви, пояснення Святого Письма та все, що стосується парафіяльної «кухні».

Газета «Божий сіяч» виходить на дванадцяти сторінках раз на місяць. Її розповсюджують священники архиєпархії, а також можна передплатити безпосередньо в редакції часопису.

Творчий колектив газети запрошує до співпраці усіх охочих: «Будемо раді, коли ви надсилатимете свої дописи про події, які відбуваються на ваших парафіях, розповіді про цікавих людей, духовні та інші тематичні роздуми на різні теми релігійного та суспільного життя, а також поезії, новели, оповідання, невигадані історії, бувальщини тощо».

Сайт газети можна знайти в Інтернеті за посиланням: http://bs.tze.org.ua

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://www.tze.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh