Авторські статтіНовини

Кандидат в президенти США обіцяє скасувати розпорядження щодо гендерної ідеології

Американський сенатор від штату Флорида і кандидат у президенти від Республіканської партії Марко Рубіо пообіцяв, у разі обрання його президентом, скасувати урядове розпорядження  президента Барака Обами 2014 року щодо ґендерної ідеології.

Зокрема, посилаючись на недавні погрози адміністрації Обами на адресу шкільної адміністрації у районі Чікаго за заборону чоловіку, що ідентифікує себе, як транссексуал, користуватись жіночими туалетами, Рубіо сказав, що він відкине спроби Обами змусити студентів прийняти користування туалетами протилежної статі.

“Виконавчі  розпорядження Президента щодо таких речей, як “ґендерна рівність в туалетах” мають бути відкинуті”,- заявив він.

Рубіо також заявив, що федеральний уряд не може змушувати віруючих людей чинити гріх,  спричинений виконанням роботи.

“Є багато державних підприємств і невеликих компаній у сфері послуг, де працюють віруючі люди, і уряд змушує їх грішити, дотримуючись правил поведінки бізнесу”,- сказав він. “Це не є те, що ми мали б підтримувати”.

У липні 2014 року Обама підписав розпорядження 13672, яке додало гомосексуалізм і транссексуалізм до статусу захищеного класу для працівників федеральних підприємств .

З того часу під адміністративним тиском школи і муніципалітети змушують дозволяти студентам, що страждають від психічного розладу ґендерної дисфорії, доступ до туалетів, душових, роздягалень і приватних об’єктів осіб протилежної статі або ж відповідати за витікаючі наслідки. Контроверсійна ґендерна ідеологія, нав’язуючи “туалетні законопроекти” відтоді поширилась  по всій країні.

Говорячи нещодавно про релігійну свободу з CBN News, Рубіо визнав зростання ворожої атмосфери в США щодо віруючих осіб і обіцяв створити міністерство юстиції, не викривлене дискримінацією християн і консерваторів.

“Немає сумнівів, що ми повинні бути дуже пильними тепер щодо захисту релігійних свобод американців”,- сказав він,- “у тому числі і міністерство юстиції має пильнувати забезпечення того, щоб ті, хто дотримується традиційних цінностей не були дискримінованими”. “Сюди входить відміна будь-яких адміністративних  рішень, прийнятих цим президентом, що присилують релігійних чи релігійно мотивованих осіб”,- продовжив він. “Ви можете не належати до церкви, але бути релігійною школою, чи ваша місія полягає в поширенні Євангелія і дотримання Божого вчення, забезпечуйте людям приватного і неприбуткового сектору захист життя відповідно до їх віри”.

Кандидат у президенти також відзначив важливість судової заборони і поваги до Конституції, зокрема, щодо абортів і гомосексуальних “подруж”. Він сказав, що рішення  Роу проти Уейда і Оберггефел проти Ходжес мають “конституційні недоліки”.

“Це – документ обмеження, і його слід тлумачити і застосовувати на основі його початкового наміру”,- сказав Рубіо. “І неможливо, читаючи Конституцію, зробити висновок, що є конституційне право на аборт, або конституційне право одружуватися з особою тієї ж статі. А що ви маєте, це Верховний Суд, який хотів досягти певних  політичних результатів і так творчо маніпулював  Конституцією, щоб винайти право, якого впродовж двох століть найбільш блискучі розуми в правовій історії не знайшли”.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.