ЄС|NATO

Канал “Донбас” за прикладом російських ЗМІ створює фейкову реальність. Відео

  Канал Рената Ахметова показуэ телеглядачам  приголомшливі за своєю маніпулятивностю сюжети. Подивіться відео. Пенсіонери скаржаться на безгрошів’я, серце розривається від жалю.

Але разом з тим виникає відчуття якоїсь недомовленості. Що не так? Помітили? Правильно, всі згадують державу, але ніхто не вимовляє слова “ДНР”, “сепаратисти”, “референдум”, “Стрєлков”, “диверсанти”. Наче в Донбасі нічого не відбувається. Наче немає ніякого конфлікту, і пенсії раптом зникли самі по собі без всяких причин. Журналісти констатують голодну старість пенсіонерів, але при цьому прямі винуватці цієї голодної старості вперто не називаються. Ніхто з бабусь не говорить “Хлопці, будь ласка повертайтеся до Росії, через війни, яку ви влаштували, ми залишилися без грошей”.

По-людськи їх шкода. Але як допомогти тим, хто скаржиться на хворобу, але не хоче лікуватися? Ніхто з героїв сюжету говорить “Будь ласка, звільніть нас, проженіть бандитів”. Всі говорять “Будь ласка, заплатіть нам”.

Телеканал “Донбас” вправляється у створенні паралельної фейкової дійсності не гірше окремих представників російських медіа.

Денис КАЗАНСКИЙ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.