Авторські статтіДуховне

Канадська провінція позбавлятиме батьківських прав за неповагу «гендерної ідентичності» дитини

Канадська провінція Онтаріо прийняла закон стосовно захисту гендерної ідентичності, гендерного вираження та сексуальної орієнтації дитини, «Білль 89». Згідно цього закону батьки, або опікуни дитини мають бути позбавлені батьківських/опікунських прав, якщо вони протиставляються гендерній ідентичності, гендерному вираженню чи сексуальній орієнтації про які заявляє дитина.

На практиці це означає, що якщо фізіологічний хлопчик заявить про себе, що він дівчинка, батьки/опікуни мають це приймати і відповідно ставитись до такої дитини як до дівчинки. При чому, дитина може заявити про будь-яку гендерну ідентичність. Те саме стосується й заяв дитини про е що вона себе відчуває гомосексуалістом чи лесбіянкою. У випадку, якщо батьки/опікуни через свої переконання не погоджуються з такою поведінкою дитини, держава позбавляє їх батьківських/опікунських прав.

Фактично закон заперечує право батьків виховувати власних дітей згідно з власних релігійних переконань, власної культури та традиційної приналежності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

8 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.