Життя

Камені «тяжіння» чоловіків для жінок-Терезів

Ці талісмани допоможуть з романтичними справами

Для жінок-Терезів дуже важлива любовна сфера життя, і вони можуть переживати, коли з нею не ладиться. Але кілька каменів-талісманів допоможуть притягнути любов, а також утримати її та зберегти баланс у відносинах.

Першим оберегом для «тяжіння» чоловіків ставши рубін. Цей камінь буде «допомагати», навіть якщо буде зовсім невеликим, настільки велика його сила. Мінерал можна носити у вигляді будь-якого аксесуара — підійде і кільце і сережки і браслет. Але ідеальним варіантом використання сили каменю вважається підвіска у вигляді сердечка. Якщо ж такий варіант прикраси не виходить знайте, можна замінити його кулоном з рубіном, і зробити так, щоб він висів приблизно на рівні серця — так його вплив теж буде дуже потужним.

Турмалін також допоможе Ваг. Цей мінерал найкраще носити у формі браслета. Такий талісман допоможе відшукати свою другу половинку і створити сім’ю. Якщо хочеться знайті чоловіка з серйозними намірами, то цей камінь підійде краще всього.

Для молодих дівчат, що народилися під знаком Терези, є свій особливий камінь, допомагає залучити чоловіків. Це опал, і він допоможе не тільки знайте, але і зберегти любов.

Також Ваг рекомендується носити намисто з натуральних перлів — вони не допоможуть із залученням чоловіка, але зможуть зберегти майбутню любов від брехні, зради і зради.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України