Береза: Главу прес-служби студії “Квартал 95” хочуть приначити членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення

Хочу повністю підтримати наймудріше, логічне, геніальне і таке справедливе рішення президента України Володимира Зеленського призначити Тетяну Руденко членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Про це повідомив Борислав Береза на своїй сторінці у фейсбук.

Як відомо Тетяна Руденко є главою прес-служби студії “Квартал 95”. Вона також є сестрою народного депутата від “Слуги народу” і екс-менеджера з маркетингу “Кварталу 95” Ольги Руденко.

Нагадаємо відео, де Зеленський вважає неприпустимим своїх друзів, бізнес-партнерів, однокласників, підлеглих на керівні посади.

Володимир Зеленський, а чи можете Ви зараз відповісти на це ж запитання і пояснити, чому Ви призначаєте своїх друзів, бізнес-партнерів, однокласників, підлеглих з "Квартал 95" та колег з "Ліги сміху"? ))

Gepostet von Borislav Bereza am Dienstag, 12. Mai 2020

Вважаю що треба більше співробітників “Квартал 95” у владі. Шкода, що їх так мало. Чекаю коли на посаду голови Нацбанку України буде призначений касир цієї гідної організації. Або чоловіка головного бухгалтера “Кварталу 95” призначать в ГУР і зроблять тимчасово виконуючим обов’язки начальника Департаменту стратегічної розвідки, а главою Держкіно призначать директора комунального кінотеатру, в якому показували фільм за участю Зеленського. Ой, але ж останні два призначення Зеленський вже і так зробив.

На жаль змушений констатувати, що Зеленський так і залишився керівником “Кварталу 95”, а не керівником України. Інакше б він діяв інакше. Але мабуть по-іншому він не вміє. Він так і не виріс. І вже не виросте. Але впевнений, що ще кількох співробітників “Квартал 95” встигне прилаштувати. На деякий час…

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh