Авторські статті

Береза: Главу прес-служби студії “Квартал 95” хочуть приначити членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення

Хочу повністю підтримати наймудріше, логічне, геніальне і таке справедливе рішення президента України Володимира Зеленського призначити Тетяну Руденко членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Про це повідомив Борислав Береза на своїй сторінці у фейсбук.

Як відомо Тетяна Руденко є главою прес-служби студії “Квартал 95”. Вона також є сестрою народного депутата від “Слуги народу” і екс-менеджера з маркетингу “Кварталу 95” Ольги Руденко.

Нагадаємо відео, де Зеленський вважає неприпустимим своїх друзів, бізнес-партнерів, однокласників, підлеглих на керівні посади.

https://www.facebook.com/borislav.bereza/videos/4408561319169940/

Вважаю що треба більше співробітників “Квартал 95” у владі. Шкода, що їх так мало. Чекаю коли на посаду голови Нацбанку України буде призначений касир цієї гідної організації. Або чоловіка головного бухгалтера “Кварталу 95” призначать в ГУР і зроблять тимчасово виконуючим обов’язки начальника Департаменту стратегічної розвідки, а главою Держкіно призначать директора комунального кінотеатру, в якому показували фільм за участю Зеленського. Ой, але ж останні два призначення Зеленський вже і так зробив.

На жаль змушений констатувати, що Зеленський так і залишився керівником “Кварталу 95”, а не керівником України. Інакше б він діяв інакше. Але мабуть по-іншому він не вміє. Він так і не виріс. І вже не виросте. Але впевнений, що ще кількох співробітників “Квартал 95” встигне прилаштувати. На деякий час…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України