Авторські статті

Календарний план Ради – це затягування часу до повернення Януковича з Сочі. Парламент має працювати щодня

Віктор Янукович повинен прибути до парламенту і дати вказівку фракції Партії регіонів голосувати “за те, щоб Україна збереглась як суверенна держава”, – заявив голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк під час засідання Верховної Ради у середу, 5 лютого.

Він наголосив, що фракція “Батьківщина” не підтримує голосування за календарний план, оскільки його мета “полягає в тому, щоб зробити перерву в засіданнях Верховної Ради до того моменту, доки Віктор Янукович не повернеться з Сочі”.

“Ми наполягаємо, що парламент повинен засідати щодня. Не намагайтесь затягувати час, не вирішуючи проблему”, – підкреслив голова Політради “Батьківщини”.

“Порядок денний уже затверджений українським народом – скасування диктаторських повноважень чинного президента, відновлення конституційного ладу в Україні і повернення влади українському народу”, – наголосив Арсеній Яценюк.

“Не пропихайте план, за яким парламент іде на відпочинок. Кожен день – засідання і прийняття рішень”, – додав він.

Арсеній Яценюк звернувся до спікера парламенту з тим, аби Віктор Янукович “прибув до парламенту, як він вже приїжджав для того, щоб втримати Партії регіонів від розпаду, і безпосередньо в парламенті дав своїй фракції вказівку голосувати за те, щоб Україна збереглась як суверенна держава. Щоб українці відчули, що в державі є правовий порядок, що в нас є президент, а не диктатор, що в нас є парламент, а не кнопкодави і що Україна іде по шляху вирішення кризи, а не її загострення і знищення суверенної незалежної держави”.

Парламентським журналістам Арсеній Яценюк повідомив, що опозиція підготувала декілька законопроектів для виходу з суспільно-політичної кризи, зокрема проект закону про внесення змін до Конституції, про внесення змін до закону про Конституційний суд та звернення до Конституційного суду про прискорену процедуру розгляду питання щодо повернення до Конституції 2004 року.

Проте, за його словами, Партія регіонів “відмовляється розглядати всі напрацювання” опозиції: “Підготовлені декілька шляхів виходу із ситуації, на жоден із яких не погоджується ні Янукович, ні Партія регіонів”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.