Кабакаев: «Росія» заборонена в Україні, саме час побачити реакцію СБУ

Кожен день українців відчувають, дивляться на скільки вистачить сил, щоб протистояти. І, анонсований вчора російським пропагандистом Дмитром Кисельовим телепроект «Треба поговорити» між телеканалами «Росія» і «News One» – це теж випробування. Gро це у своєму блозі пише громадський активіст та блогер Семен Кабакаев.

Він зазначає, важливо не забувати той факт, що телеканал «Росія», який збирається брати участь у телемості, заборонений в Україні. Звідси виникає логічне запитання: СБУ збирається щось робити, Нацрада з телерадіомовлення, Кабмін, новий президент? Саме час сказати своє слово. Це їх прямий обов’язок реагувати на такі виклики.

За словами Кабакаева, Москва плювати хотіла на всі, на Майдан, на тисячі загиблих. У РФ головне завдання реанімувати проект «Новоросія», а в кращому випадку контролювати всю Україну. Перші кроки вже є в інформаційній сфері та у поверненні колbшніх їх ставлеників. «Чи зможемо ми це проковтнути, і прийняти як даність? З ворогом не треба говорити, його треба знищувати! Ми це робили п’ять років і будемо продовжувати!», – резюмував Семен Кабакаев.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh