Авторські статті

Кабакаев: «Росія» заборонена в Україні, саме час побачити реакцію СБУ

Кожен день українців відчувають, дивляться на скільки вистачить сил, щоб протистояти. І, анонсований вчора російським пропагандистом Дмитром Кисельовим телепроект «Треба поговорити» між телеканалами «Росія» і «News One» – це теж випробування. Gро це у своєму блозі пише громадський активіст та блогер Семен Кабакаев.

Він зазначає, важливо не забувати той факт, що телеканал «Росія», який збирається брати участь у телемості, заборонений в Україні. Звідси виникає логічне запитання: СБУ збирається щось робити, Нацрада з телерадіомовлення, Кабмін, новий президент? Саме час сказати своє слово. Це їх прямий обов’язок реагувати на такі виклики.

За словами Кабакаева, Москва плювати хотіла на всі, на Майдан, на тисячі загиблих. У РФ головне завдання реанімувати проект «Новоросія», а в кращому випадку контролювати всю Україну. Перші кроки вже є в інформаційній сфері та у поверненні колbшніх їх ставлеників. «Чи зможемо ми це проковтнути, і прийняти як даність? З ворогом не треба говорити, його треба знищувати! Ми це робили п’ять років і будемо продовжувати!», – резюмував Семен Кабакаев.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nine − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.