Азаров: 200 тисяч українок виїжджають за кордон, щоб заробити на життя проституцією

Колишній український прем’єр Микола Азаров на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що нещодавно в одному з матеріалів він прочитавши, що приблизно 200 тисяч українок виїжджають за кордон, щоб заробити на життя проституцією.

«Це страшна цифра, приблизно 10% від усіх жінок дітородного віку. Ми шкодуємо про те, що близько 10 мільйонів осіб виїхали з країни на заробітки (може бути, це неточна цифра, але тут не це важливо. Навіть 5-7 млн. чол. – це жахливо багато). А та цифра, яку я навів вище, жахає ще більше», – написав Азаров. Користувачі активно коментують його пост. Один з читачів підкреслив, що щодо кількості повій за кордоном політик сильно помиляється, і тільки в одній Москві українок не менше 70 тисяч, і це легко зрозуміти з акценту дівчат – росіянок там практично немає.

«Потрібно бути обережніше зі своїми бажаннями, вони збуваються, але часто не в тій формі, в якій ми їх уявляємо», «Ці люди не вчаться на помилках. Мало було зубожіння 90-х. Тільки почали вилазити з боргів при Яника, тільки розрахувалися майже по виплатах, почали зростати зарплати та пенсії… і знову все в ж*пу», «Україна скотилася назад у 90-і. Довго ж тепер вибиратися доведеться», – пишуть інші користувачі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh