Авторські статті

Азаров: 200 тисяч українок виїжджають за кордон, щоб заробити на життя проституцією

Колишній український прем’єр Микола Азаров на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що нещодавно в одному з матеріалів він прочитавши, що приблизно 200 тисяч українок виїжджають за кордон, щоб заробити на життя проституцією.

«Це страшна цифра, приблизно 10% від усіх жінок дітородного віку. Ми шкодуємо про те, що близько 10 мільйонів осіб виїхали з країни на заробітки (може бути, це неточна цифра, але тут не це важливо. Навіть 5-7 млн. чол. – це жахливо багато). А та цифра, яку я навів вище, жахає ще більше», – написав Азаров. Користувачі активно коментують його пост. Один з читачів підкреслив, що щодо кількості повій за кордоном політик сильно помиляється, і тільки в одній Москві українок не менше 70 тисяч, і це легко зрозуміти з акценту дівчат – росіянок там практично немає.

«Потрібно бути обережніше зі своїми бажаннями, вони збуваються, але часто не в тій формі, в якій ми їх уявляємо», «Ці люди не вчаться на помилках. Мало було зубожіння 90-х. Тільки почали вилазити з боргів при Яника, тільки розрахувалися майже по виплатах, почали зростати зарплати та пенсії… і знову все в ж*пу», «Україна скотилася назад у 90-і. Довго ж тепер вибиратися доведеться», – пишуть інші користувачі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України