Політика

Заява Трампа – це не анонс ракетного удару, а публічне озвучення ультиматуму Путіна

Весь світ пильно спостерігає за тим, як будуть розгортатися події в Сирії, яке рішення в кінцевому підсумку візьме Трамп, яку команду він віддасть військовим. Український журналіст, історик Павло Правий передбачає, що все вже розгортається в три етапи. Етап перший – 9 квітня 2 ізраїльські літаки відстрілюють з повітряного простору Лівану 8 ракет по авіабазі Асада. ПЗРК, за словами російських військових, відмінно спрацювали – збили 5. 3 потрапили і потрапили куди треба, але росіяни пишаються.

Блогер зазначає, що американські військові аналітики та планувальники тим часом отримали відомості про розташування системи ППО супротивника. Для чого і атака, власне, і затівалася. Власне, на військовій мові це називається «викрити систему вогню противника». Навіть, якщо російські генерали і усвідомлюють то зробити нічого не встигнуть. Система ППО – на те й система, що не можна взяти і пересунути її компоненти з одного місця в інше. Систему довго і нудно вибудовують. Етап другий. Трамп оголошує про намір завдати масований ракетний удар. Він міг би не оголошувати, але це – попередження Путіну: забери звідти своїх солдатів, щоб ще чогось не було. У відповідь чуються звичні для Москви поггрози збити-потопити-знищити.

Павло Правий пише, що після цього лунають знамениті слова Трампа: «Росія, готуйся…». Це – останнє попередження: у вас ще є час забратися звідти, а, якщо зважитеся стріляти по нас – буде вам «високоточне». Саме туди, де ви сидите, по ваших штабах. Етап третій попереду. Ми ще його не бачили, але – подивимося. Питання тільки в тому, наскільки росіяни витримають тиск і погодяться на умови, які їм, безумовно давно передано.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України