У разі неуспішного ракетного удару по Сирії Трамп ризикує своєю посадою

Президент США Дональд Трамп у своєму Твіттері попередив Росію, що їй не завадить готуватися до ракетного обстрілу. Коментуючи заяву Трампа, ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн зазначив, що в принципі не може бути іншої альтернативи після заяви Росії про те, що вони будуть збивати американські ракети. Дональд Трамп, розігруючий у США роль сміливого ковбоя і ублажающий «яструбів» за їхню позицію в голосуваннях Конгресу, просто не може не бомбити Сирію після такого контрвипаду Росії.

За словами Манна, вираз: «Готуйся, Росія, вони прилетять, такі гарні, нові «розумні»!» вже викликало багатозначну реакцію світових лідерів. Британія вже в паніці. Мей – політик і дивиться кудись далі Трампа: що буде, якщо Росія зіб’є хоча б половину стареньких «Томагавків»? Адже Трамп, напевно, не в курсі, що ракети у нього на підході зовсім не «нові» і взагалі мало не ровесники Мей. Тоді вся Європа завиє, що США втягують світ в Третю світову, залишаючись за океаном і підставляючи Європу. І ось Мей, на співпрацю яку так сподівався Трамп, згадала, що у Великобританії виявляється є парламент, і перш, ніж приймати таке важливе рішення треба зважити всі докази і отримати підтримку народу.

Експерт зазначає, що Росія в цьому конфлікті нічим не ризикує. Якщо перевірка С-400 покаже, що ракети ефективні проти «Томагавків», замовлення на цю систему посиплються з усього світу, багато країн поспішать відмежуватися від США, тягти світ до війни заради своїх економічних інтересів. Якщо ж с-400 зіб’ють менше 25% ракет, то Росія просто нічого не втратить і поспішить заявити, що американська ракета потрапила в госпіталь, мечеть або дитячий сад. А, якщо раптом з сотні ракет, які, по всій видимості, полетять в Сирію одна-дві насправді потраплять в житловий будинок, госпіталь, дитячий садок – це буде справжнім подарунком Путіну і початком кінця Трампа: демократи на цей випадок його живцем з’їдять.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh