Авторські статті

У разі неуспішного ракетного удару по Сирії Трамп ризикує своєю посадою

Президент США Дональд Трамп у своєму Твіттері попередив Росію, що їй не завадить готуватися до ракетного обстрілу. Коментуючи заяву Трампа, ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн зазначив, що в принципі не може бути іншої альтернативи після заяви Росії про те, що вони будуть збивати американські ракети. Дональд Трамп, розігруючий у США роль сміливого ковбоя і ублажающий «яструбів» за їхню позицію в голосуваннях Конгресу, просто не може не бомбити Сирію після такого контрвипаду Росії.

За словами Манна, вираз: «Готуйся, Росія, вони прилетять, такі гарні, нові «розумні»!» вже викликало багатозначну реакцію світових лідерів. Британія вже в паніці. Мей – політик і дивиться кудись далі Трампа: що буде, якщо Росія зіб’є хоча б половину стареньких «Томагавків»? Адже Трамп, напевно, не в курсі, що ракети у нього на підході зовсім не «нові» і взагалі мало не ровесники Мей. Тоді вся Європа завиє, що США втягують світ в Третю світову, залишаючись за океаном і підставляючи Європу. І ось Мей, на співпрацю яку так сподівався Трамп, згадала, що у Великобританії виявляється є парламент, і перш, ніж приймати таке важливе рішення треба зважити всі докази і отримати підтримку народу.

Експерт зазначає, що Росія в цьому конфлікті нічим не ризикує. Якщо перевірка С-400 покаже, що ракети ефективні проти «Томагавків», замовлення на цю систему посиплються з усього світу, багато країн поспішать відмежуватися від США, тягти світ до війни заради своїх економічних інтересів. Якщо ж с-400 зіб’ють менше 25% ракет, то Росія просто нічого не втратить і поспішить заявити, що американська ракета потрапила в госпіталь, мечеть або дитячий сад. А, якщо раптом з сотні ракет, які, по всій видимості, полетять в Сирію одна-дві насправді потраплять в житловий будинок, госпіталь, дитячий садок – це буде справжнім подарунком Путіну і початком кінця Трампа: демократи на цей випадок його живцем з’їдять.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України