Авторські статті

У Путіна є вразливе місце, – журналіст

Журналіст із США Девід Сеттер вважає, що невдоволення росіян несправедливістю і беззаконням є головним загрозою для Володимира Путіна, який нещодавно знову вступивши на посаду президента.

Сетер підкреслив, що РФ стає репресивною, і Москва не хоче побачити те, що вже було в Україні під час Майдану, але разом з тим жорстокість існуючого режиму буде грати проти нього. «Найголовніша загроза для стабільності системи – це невдоволення населення у зв’язку з беззаконням. Щось може трапитися, тому що ми пам’ятаємо, як все почалося в Україні: побили студентів на Майдані, жорстко побили, і населення відреагувало», – вважає журналіст.

На його думку, в авторитарній системі завжди присутня несправедливість, і коли-небудь настане момент, коли населення зрозуміє, що не може існувати в запропонованих Кремлем умовах. «Коли це буде і як – ми не знаємо. Але це не виключено, бо механізму вирішення спорів і встановлення справедливості в системі, яка існує в Росії, немає. І рано чи пізно це може бути дуже серйозним джерелом уразливості», – додав Сетер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.