У Путіна є вразливе місце, – журналіст

Журналіст із США Девід Сеттер вважає, що невдоволення росіян несправедливістю і беззаконням є головним загрозою для Володимира Путіна, який нещодавно знову вступивши на посаду президента.

Сетер підкреслив, що РФ стає репресивною, і Москва не хоче побачити те, що вже було в Україні під час Майдану, але разом з тим жорстокість існуючого режиму буде грати проти нього. «Найголовніша загроза для стабільності системи – це невдоволення населення у зв’язку з беззаконням. Щось може трапитися, тому що ми пам’ятаємо, як все почалося в Україні: побили студентів на Майдані, жорстко побили, і населення відреагувало», – вважає журналіст.

На його думку, в авторитарній системі завжди присутня несправедливість, і коли-небудь настане момент, коли населення зрозуміє, що не може існувати в запропонованих Кремлем умовах. «Коли це буде і як – ми не знаємо. Але це не виключено, бо механізму вирішення спорів і встановлення справедливості в системі, яка існує в Росії, немає. І рано чи пізно це може бути дуже серйозним джерелом уразливості», – додав Сетер.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh