Авторські статті

Журналіст: все більше українців з побоюванням дивиться на коронавірус, коли у влади «нові обличчя», без досвіду, але зате не крадуть»

Популярний український блогер і журналіст Павло Бондаренко у своєму блозі пише про те, що, напевно, більшість українців зараз насолоджуються управління «нових облич», які «без досвіду, але зате не крадуть». З тим, що не крадуть, на тлі вивезення в Іспанію респіраторних масок з заявленою митницею ціною 2 гривні за штуку – це ще можна посперечатися, але, якщо і правда уявити неможливе, що вони такі і є: чесні, не крадуть, але у своїй справі – ні в зуб ногою. Без досвіду та освіти. Цікаво, до якого лікаря краще звертатися українцям, коли мова йде про їх життя?

За словами журналіста, напевно, більшість віддасть перевагу звернути до старого, перевіреного зубру, який знає свою справу від «А» до «Я», який вміє так зробити, щоб і у нього в кишені було, і ви вийшли з лікарні на своїх двох. Навряд чи українці погодяться, щоб лікував молоденький, чесний інтерн, та ще й з купленим дипломом. Бондаренко зазначає, він особисто не виправдовує злодійство і корупцію. Є тільки бажання ще раз докричатися до наших ідеалістам: кришталево чесної влади не було, немає і не буде ніколи. А, якщо привести у високі кабінети недоумків, девізом яких – як в мультику про «рятувальників» є «Слабоумство і відвага» – все закінчиться катастрофою. Тому що їх завжди дурманитиме розумні циніки.

Павло Бондаренко наголошує, політика – це мистецтво компромісів. В ній завжди доводитися домовлятися, часто – з дуже несимпатичними особами і закривати очі на деякі речі. Наприклад, як, де і в кого «Свинарчук купував для ЗСУ комплектуючі. Тому кращі політики – це розумні професійні циніки, але і патріоти. Хоча б трошки. А картинка «Всіх постреляем піф-паф» буває тільки в телевізійному серіалі «Слуга народу». Тим більше, що «слуги», хоча і «нові обличчя», проте, як виявилося, «косять зелень» набагато цинічніше колишніх «цинічних бариг».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України