Авторські статті

Журналіст: влада за власною ініціативою поставила себе в позу прохача, виконуючи всі забаганки Кремля

Найголовніше, що президент і його команда філософію відносин з Москвою різко змінили. Якщо до недавнього часу, незважаючи на всі косяки і недоліки, Україна опускала Росію в міжнародних судах, наприклад, «Нафтогаз» проти «Газпрому», або «Ощадбанк» виграв компенсацію за втрачене у Криму, то тепер вони на напівзігнутих самі побігли миритися, виконуючи всі забаганки Кремля. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише блогер і журналіст Юрій Луканов.

Він зазначає, що не по собі стає від заяв голови Комітету парламенту з міжнародних відносин Богдана Яременка, який вже заявляє, що Офіс президента збирається враховувати побажання Москви. Зеленський та його команда, за власною ініціативою, поставили собі в позу прохача, в позу молодшого брата перед великим господарем Кремля, якого вони не вважають маніяком і вважають, що з ним можна домовитися.

Луканов пише, в Офісі президента настільки жили в іншому світі всі ці роки, що навіть не уявляють, як змінилася країна. Зеленський, судячи з його зверненні кілька днів тому, переконаний, що це «окремі особи» організовують протести під будівлею Офісу президента. Вони досі не усвідомили, що українці здатні до самоорганізації. Тому вірять: якщо посадити Порошенка, то протести припиняться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України