Авторські статті

Експерт: є сенс Україні і Донбасу пожити окремо, а зустрітися років через 10 і мирно обговорити, хто був правий, а хто ні

Росія побічно підтвердила, що зустріч у «Нормандському форматі» відбудеться в Парижі відразу після підтвердження розведення сил під Петровському і Золотим. Президент Франції Макрон збирається подати «Нормандську зустріч», як тріумф своєї дипломатії, і тут вже нікому не порадиш його розчаровувати, тому що він багато разів показував себе жорстким і мстивим політиком. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

На його думку, Україні розведення сил дає в принципі все, що їй потрібно – світ. Тим не менш, Донбас і Україна повинні серйозно подумати і вирішити, чи готові вони до національного примирення? Для цього потрібні роки, і ніхто не застрахований від рецидивів. Взяти для прикладу цивілізовану, здавалося б, Іспанію: адже сторони клялися один одному, укладаючи акт примирення і підписали документи про ті, що з часом жодна сторона не буде ініціювати перегляд домовленостей. Але ось у влади виявилися соціалісти – і їм абсолютно начхати на домовленості.

Соломон Манн пише, цілком може бути, краще десяток років Україні та Донбасу краще пожити один без одного – просто у світі? «Нехай Росія будує свій «російський світ» з кримськими мостами і «дорогами життя» і спробує перетворити Донбас та Крим в «рай на землі», де жителі будуть як сир у маслі кататися», – написав Манн. Він додає, нехай Україна спробує вибудувати своє «європейська держава» з високим рівнем життя, вільне від корупції, багата, сильна і шановану у світі. Можливо, є сенс зустрітися через 10 років і мирно обговорити, хто був правий, хто говорив серйозно, а хто просто «понтувався», як говориться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.