Експерт: є сенс Україні і Донбасу пожити окремо, а зустрітися років через 10 і мирно обговорити, хто був правий, а хто ні

Росія побічно підтвердила, що зустріч у «Нормандському форматі» відбудеться в Парижі відразу після підтвердження розведення сил під Петровському і Золотим. Президент Франції Макрон збирається подати «Нормандську зустріч», як тріумф своєї дипломатії, і тут вже нікому не порадиш його розчаровувати, тому що він багато разів показував себе жорстким і мстивим політиком. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

На його думку, Україні розведення сил дає в принципі все, що їй потрібно – світ. Тим не менш, Донбас і Україна повинні серйозно подумати і вирішити, чи готові вони до національного примирення? Для цього потрібні роки, і ніхто не застрахований від рецидивів. Взяти для прикладу цивілізовану, здавалося б, Іспанію: адже сторони клялися один одному, укладаючи акт примирення і підписали документи про ті, що з часом жодна сторона не буде ініціювати перегляд домовленостей. Але ось у влади виявилися соціалісти – і їм абсолютно начхати на домовленості.

Соломон Манн пише, цілком може бути, краще десяток років Україні та Донбасу краще пожити один без одного – просто у світі? «Нехай Росія будує свій «російський світ» з кримськими мостами і «дорогами життя» і спробує перетворити Донбас та Крим в «рай на землі», де жителі будуть як сир у маслі кататися», – написав Манн. Він додає, нехай Україна спробує вибудувати своє «європейська держава» з високим рівнем життя, вільне від корупції, багата, сильна і шановану у світі. Можливо, є сенс зустрітися через 10 років і мирно обговорити, хто був правий, хто говорив серйозно, а хто просто «понтувався», як говориться.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh